Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Юлія Тимошенко зустрілася з послами держав-членів ЄС в Україні

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з послами держав-членів ЄС в Україні напередодні саміту Європейської ради.

«Майбутнє України та її безпеки тісно пов’язане з майбутнім і безпекою Європейського Союзу. Вже 20 місяців українці захищають свою країну, Європу і демократичний світовий порядок. Ми вдячні за Вашу підтримку. Без неї ми б не змогли вистояти», – наголосила політик.

Вона подякувала новому Послу  Європейського Союзу в Україні Катаріні Матерновій за ініціативу провести зустріч  з послами держав-членів ЄС та зазначила, що на  саміті Європейської ради українці очікують на підтримку з боку ЄС і ухвалення рішення  про початок переговорів щодо вступу України до союзу.

«Місце нашої держави в ЄС. І в цьому вже ні в кого не залишилося сумнівів. Це право ми виборюємо ціною життя наших громадян, починаючи з 2014 року. У нас немає жодного сумніву, що Україна стане членом ЄС», – переконана Юлія Тимошенко.

Окрім того, під час зустрічі йшлося про зміцнення ролі парламенту і політичного плюралізму. Сторони погодилися, що важливо не лише ухвалювати необхідні закони, але й якісно їх виконувати. Для цього потрібна ефективна система управління.

Связанные новости

В Одессе на ж/д вокзале открыли информационный центр по туризму

Ludmila Bulay

Водитель «копейки» погиб на подъезде к Одессе (фото)

Ludmila Bulay

В Одесском районе BMW насмерть сбило велосипедиста

diphenom111

В Летнем театре появились контейнеры для мусора

odmedia

Россияне вновь били по Одесской области: уничтожены ангары с зерном и причал на Змеином

diphenom111

В Одесской области более 400 миллионов потратят на капремонт автодорог

Ludmila Bulay

Оставить комментарий