Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Михайло Поживанов: Про український бізнес під час війни та його майбутнє

– Зараз хід за Президентом, який з початком широкомасштабного вторгнення декларував свою підтримку малому та середньому українському бізнесу, ввів ряд пільг та гарантував зменшення оподаткування на весь час дії воєнного стану та ще мінімум на рік після його завершення. Проголосований ВРУ закон іде в розріз із заявами та діями Президента. Чи підпише він цей закон, чи поверне із зауваженнями – це певною мірою  залежить зараз і від нас. Уже створена петиція про це, і я закликаю підписати її для зупинення такого руйнівного «наїзду» на бізнес — https://petition.president.gov.ua/petition/194780

Таке враження, що депутати ВРУ приймають рішення на знищення українського бізнесу, який зараз не просто намагається вижити, а й воює, працює, допомагає українській армії своїми донатами.

Це стосується загальнодержавного підходу, але є питання і до місцевих органів влади, починаючи від ОТГ, районних та обласних рад, ВРУ, міських голів, міських рад. На жаль, ми сьогодні маємо неспроможність місцевої влади у підтримці підприємств та бізнесу, розташованому на територіях відповідних громад. І на місцевому рівні має бути проведена відповідна підтримуюча робота, як то зниження податків на землю та нерухомість. Має бути справедливий підхід до підприємств, які не можуть функціонувати на повну силу, але місцеві податки мають сплатити обов’язково! Про цей здирницький підхід до своїх же громадян я постійно наголошую та закликаю депутатів місцевих рад це питання вирішити на користь місцевого бізнесу.

У питаннях створення та підтримки малого і середнього класу в Україні  партія «Батьківщина» завжди виступала послідовно, робить це і зараз. Адже тут треба розуміти таке. Середній клас не має бути тільки бізнесом, але саме бізнес дає поштовх, в тому числі для підтримки та розвитку бюджетної і  соціальної сфер. Тоді і люди, які займаються бізнесом чи працюють на державу, є вільними, незалежними економічно, з власною точкою зору та відповідальністю, тоді і на виборах у таких людей не купити голоси. Це і є демократія в дії!

…Про все це Михайло Поживанов більш широко і детально розмірковує у телепрограмі, посилання на яку є в кінці. У цьому телеінтерв’ю є ще багато цікавого: і про діяльність членів «Батьківщини» на Одещині, про їх волонтерську роботу, про плани на найближче майбутнє та допомогу від міжнародних партнерів.

Связанные новости

Партія «Батьківщина» Одещини працює над укриттями для шкіл

Марина Жигалюк

Важнейшие государственные задачи — создание рабочих мест и трудоустройство

Будущим роженицам Одессы на заметку: за какие услуги при родах не надо платить

Марина Жигалюк

Одеському району, одному з найбільших в Україні, – три роки! 

13-летний житель Одесской области «настучал» в полицию на отца

Ludmila Bulay

Как в украинской Бессарабии День святого Трифона отметили (фоторепортаж)

Ludmila Bulay

Оставить комментарий