Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Михайло Поживанов і Віра Ревенко отримали нагороди «Народного визнання»

Названо імена лауреатів рейтингу Рейтингу популярності людей і подій півдня України «Народне визнання» – «Одесит року» – 2022. І хоч цього року війна завадила проведенню святкової церемонії нагородження лауреатів, все одно дипломи і пам’ятні стели переможцям вручають. І роблять це, на прохання оргкомітету, відомі та шановані персони. 27 грудня диплом і пам’ятну стелу лауреатам Михайлу Поживанову (номінація «Громадський діяч року») і Вірі Ревенко (номінація «За підтримку бойового духу українського воїнства») вручив голова Одеської обласної ради Григорій Діденко.

Ми попросили лауреатів прокоментувати подію.

Михайло Поживанов, громадський і державний діяч, меценат, голова ГО «Фонд муніципальних реформ «Магдебурзьке право», голова Одеської міської організації ВО «Батьківщина»:

IMG 1805

– Останній рік я майже постійно жив і працював в Одесі, хоч і не одесит. У цей воєнний час  займаюся на Одещині громадською діяльністю, гуманітарною допомогою, благодійністю, адже розумію, що кожен на своєму місці повинен наближати нашу перемогу. Роблю те, що в моїх силах, спираючись на свій досвід, використовуючи дружні зв’язки за кордоном, для того, щоб допомагати здобувати цю перемогу нашим військовим, щоб у цей важкий час підтримувати діячів культури, художників, письменників, щоб наша дітвора почувалася нормально. От на це була спрямована моя діяльність. Разом з тим я зовсім не прагнув розповідати про те, що роблю, у засобах масової інформації, не вважав за потрібне займатися піаром. Тому було несподіванкою, що мою роботу помітили і вирішили відзначити нагородою, але, якщо щиро, то мені це дуже і дуже приємно!

Також приємно, що отримав цю нагороду з рук голови Одеської обласної ради Григорія Діденка, людини, яка сьогодні уособлює місцеве самоврядування на найвищому регіональному рівні. Це – також визнання, адже зрозуміло, що у керівник такого рівня не вручатиме нагороди будь-кому. Щиро вдячний Григорію Віталійовичу! Дякую організаторам, журналістам і експертам, які формували рейтинг, за високу оцінку моєї діяльності. Це надихає на те, щоб працювати ще краще. Наша перемога не за горами, прийдешній 2023 рік має обов’язково її принести. Миру нам усім! Хай наші захисники повертаються живі-здорові додому, і почнемо будувати справді щасливу, заможну, прекрасну країну!

Віра Ревенко, професор Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової, директор оперної студії ОНМА, народна артистка України, волонтер:

IMG 1811

– Як  народна артистка України не могла не підтримувати духовно наших воїнів і військових медиків. З перших днів війни я і мої учні постійно давали концерти у воїнських частинах і поблизу фронтових дій, у палатах шпиталів і лікарень. Я дивилася на ці стомлені і водночас світлі обличчя, і серце наповнювалося вірою в нашу перемогу. Своїм мистецтвом ми прагнули подарувати цим мужнім людям хвилини радості і душевної втіхи, щоб вони хоч ненадовго забули про важкі воєнні будні. І було до сліз приємно чути оплески і теплі слова подяки.

Щиро вдячна організаторам рейтингу за таку високу оцінку моєї мистецької волонтерської діяльності, дякую очільникові обласної ради Григорію Віталійовичу Діденку! Завжди готова підтримувати нашу область і Одесу, нашу країну, наших непереможних людей!

Связанные новости

Во время Пасхального обмена пленных домой удалось вернуть двух одесских морпехов

diphenom111

Идут на рекорд: в Одессе развернут самый большой флаг Греции

odmedia

Городские власти Одессы планируют закупить беспилотники и моноочки на 102 млн гривен

Морякам разрешили пересекать границу: но при одном условии

diphenom111

Звернення Предстоятеля Православної Церкви України (відео)

Россия угрожает Молдове войной из-за Приднестровья

diphenom111

Оставить комментарий