Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Михайло Поживанов: «Державним коштом мають бути повністю забезпечені лікування та реабілітація поранених військових»

Партія ВО «Батьківщина», як і вся країна, активно працює задля перемоги та на потреби суспільства. Так, днями, команда партійців проїхала прифронтовими лікарнями, щоб дізнатися про конкретні поточні проблеми функціонування та забезпечення кожного з медичних закладів.

За результатами цих поїздок лідер партії Юлія Тимошенко з трибуни Верховної Ради України ініціювала необхідність ухвалення спеціального закону, спрямованого на лікування та реабілітацію наших військовослужбовців. А для початку команда партії разом з благодійними фондами провели аукціон, на якому було зібрано понад 7 млн. гривень, які підуть на таку допомогу.

– Слід зазначити, що для мене це – не нова проблема, адже я зі своїми однопартійцями постійно допомагаємо лікарням Одещини та дуже добре знаємо всі труднощі, з якими стикаються наші медичні заклади, – коментує голова Одеської міської організації ВО «Батьківщина» Михайло Поживанов. – І, на жаль, як і говорила Юлія Володимирівна, бюджетних коштів взагалі не вистачає і лікарні виживають завдяки благодійності, волонтерству та гуманітарній допомозі. Час уже державі затвердити спеціальні медичні програми і державним коштом повністю забезпечити лікування та реабілітація поранених українських військових.

Связанные новости

Одесские зенитчики сбили вражеский самолёт на юге страны – уже 5-й за неделю

diphenom111

В Одессе с руководителями больниц по COVID-19 встретился мэр и его заместители (фото)

Ludmila Bulay

Рада продлила военное положение и мобилизацию до 19 февраля

diphenom111

Одессит придумал историю с ограблением, чтобы скрыть от родителей отчисление из вуза

Олег Радковський: важливий для міста Кілія проект «Перлина Дунаю» буде втілено

diphenom111

В Одессе вводят затяжной комендантский час

Оставить комментарий