Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Михайло Поживанов: «Державним коштом мають бути повністю забезпечені лікування та реабілітація поранених військових»

Партія ВО «Батьківщина», як і вся країна, активно працює задля перемоги та на потреби суспільства. Так, днями, команда партійців проїхала прифронтовими лікарнями, щоб дізнатися про конкретні поточні проблеми функціонування та забезпечення кожного з медичних закладів.

За результатами цих поїздок лідер партії Юлія Тимошенко з трибуни Верховної Ради України ініціювала необхідність ухвалення спеціального закону, спрямованого на лікування та реабілітацію наших військовослужбовців. А для початку команда партії разом з благодійними фондами провели аукціон, на якому було зібрано понад 7 млн. гривень, які підуть на таку допомогу.

– Слід зазначити, що для мене це – не нова проблема, адже я зі своїми однопартійцями постійно допомагаємо лікарням Одещини та дуже добре знаємо всі труднощі, з якими стикаються наші медичні заклади, – коментує голова Одеської міської організації ВО «Батьківщина» Михайло Поживанов. – І, на жаль, як і говорила Юлія Володимирівна, бюджетних коштів взагалі не вистачає і лікарні виживають завдяки благодійності, волонтерству та гуманітарній допомозі. Час уже державі затвердити спеціальні медичні програми і державним коштом повністю забезпечити лікування та реабілітація поранених українських військових.

Связанные новости

Останавливать распродажу стратегической собственности будем через Конституционный суд — Юлия Тимошенко

Кто внедрился в команду «Зе»: старые лица под маской новых?

Евгений Мураев: «Донбасс будет процветающим, а Украина – великой и равной со всеми соседями»

Марина Жигалюк

В Одессе хотят составить список ресторанов, дружественных к иностранцам

Дома одесситов 18 декабря лишат электроэнергии (адреса)

Ludmila Bulay

Український бізнес потребує підтримки, а не посилення податкового тиску,  – Валентин Наливайченко

Оставить комментарий