Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Михайло Поживанов: чому не можна зараз приймати новий податковий законопроєкт?

У Верховній Раді готується до другого читання законопроєкт №8401, яким  передбачається скасування низки пільг для підприємців, введених на початку повномасштабної війни, повернення перевірок і штрафів на вимогу Міжнародного валютного фонду. Про те, як це позначиться на українцях, розмірковує відомий політичний і громадський діяч Михайло Поживанов.

– Мої думки з цього приводу сформульовані у короткому відео, – зазначає Михайло Поживанов. – Я популярно розповідаю, чому це – додаткове навантаження на український бізнес, який і так ледь виживає в умовах війни, сплата вже існуючих податків на нерухомість, землю, заробітну плату тощо, підвищення цін на енергоносії та утримання робочих місць.

Жорстка позиція лідера нашої партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко щодо неможливості прийняття таких вимог саме у воєнний час, а також прискіплива увага бізнесу, суспільства та журналістів – це дуже важливо!

Отже, я теж роз’яснюю, що законопроєкт 8401 у представленому вигляді – не на користь Україні. Сьогодні неможливо зробити податкову базу України  такою, як у Німеччині, Австрії чи Іспанії. Ми всі мріємо про розвиток середнього класу, своєчасну та повну сплату податків, підтримку держави, тобто про економічний баланс. Але зараз цей баланс порушений війною… Саме тому партія «Батьківшина» наголошує на необхідності проведення  додаткових перемовин українським урядом, відповідними міністерствами, міжнародниками з чиновниками МВФ, щоб донести позицію нашої держави та знайти економічний компроміс з керівництвом ЄС з цього питання.

Связанные новости

В Одесской области могут закрыть несколько детских садиков и школ

Марина Жигалюк

Полицейские оперативно разоблачили подозреваемого в краже из дома одесситки (фото)

Ludmila Bulay

В Одессе мусорные контейнеры запрятали в боксы (фото)

Марина Жигалюк

День Святой мученицы Татианы: сотни одесситов посетили Божественную литургию и благотворительный обед (фоторепортаж)

Ludmila Bulay

По данным Центра социсследований «Социальная инициатива» в Одесский горсовет проходит 6 политических сил

Представители спортивного клуба «Мангуст» завоевали призовые места на чемпионате Европы по грэпплингу (фото)

odmedia

Оставить комментарий