Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Маленькі артисти Ананьєва долучилися до вшанування незламної Лесі Українки

З нагоди Дня народження незламної Лесі Українки, до Ананьївської міської ради Одещини завітали маленькі вихованці дитячого садка «Академія малюка».

Юні артисти разом зі своїми наставниками підготували для співробітників громади зворушливу лялькову виставу та подарунки, виготовлені власноруч.

Маленьких гостей привітала секретар Ананьївської міської ради, очільниця осередку «Батьківщини» громади Оксана Глущенко.

«Ваші посмішки — це те, заради чого ми працюємо і за що стоїмо. Сьогодні ви подарували нам яскраве дійство та нагадали про глибинну суть свята української жінки», — зазначила пані Оксана.

В «Батьківщині» Одеської області, під керівництвом Олега Радковського зазначили, що саме через такі щирі ініціативи формується зв’язок поколінь і зберігається українська культурна спадщина.

Связанные новости

Воспитатель детсада в Одессе пойдет под суд за халатное отношение к детям

Ludmila Bulay

Суд в Одесской области лишил иностранку земельных участков

Ludmila Bulay

За прошедшую неделю в Одессе родились 127 детей

В Одесской области появились дополнительные 75 новых станций мобильной связи

Марина Жигалюк

Мобилизация в Украине «для всех»: в ГУР назвали топ-5 новых фейков Кремля

В одесской больнице №10 начала работать кислородная станция

Ludmila Bulay

Оставить комментарий