Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

День захисту дітей на одеському катку «Крижинка»

Голова «Батьківщини» Одещини Олег Радковський разом з керівником партосередку Березівського району Володимиром Сорохманюком, заступником голови парторганізації Київського району Одеси Валерієм Джупієм та головою Громадської організації «Жінки Батьківщини Одещини» Катериною Карповою привітали юних спортсменів зі святом, та вручили подарунки.

11-1_1_copy.jpg

11-1_2_copy.jpg

17-1_2_copy.jpg

20-1_1_copy.jpg

«Всі наші спортсмени з дитинства вчяться досягати вершин, долати труднощі та бути справжніми борцями. Сьогодні ми маємо честь представити вам наших наймолодших і найсміливіших спортсменів — хокейну команду «Морські Вовки» та неймовірних льодових черлідерів — команду «Ice Cheer Odesa». Ці юні таланти вже зараз демонструють справжній бойовий дух і непереможну волю до перемоги», — розповіла директор закладу Наталія Тютюник.

10-1_copy.jpg

10-1_1_copy.jpg

12-1_copy.jpg

З нагоди свята, Олег Радковський вручив тренерському колективу катка «Крижинка» грамоти та подяки від Одеської обласної ради, за їх важливу роботу по спортивному вихованню нашої молоді.

03-1_copy.jpg

04_1_copy_copy.jpg

05-1_1.jpg

05-1_2.jpg

07-1_1.jpg

15-1_copy.jpg

14-1_copy.jpg

09-1_copy.jpg

«Сьогоднішнє свято вчергове нагадує нам про важливість підтримки, допомогли та створення кращих умов для навчання та розвитку наших дітей. Шановні спортсмени, ви — наша гордість та натхнення. Ваше прагнення досягати нових висот у спорті, ваша наполегливість та завзятість є прикладом для всіх нас, а кожен ваш успіх — це результат великої роботи та підтримки ваших тренерів і батьків», — сказав у вітальному слові Олег Радковський.

Катерина Карпова у свою чергу розповіла присутнім про свій проект — «Діти нашої Батьківщини» в рамках якого вона розробляє програму підтримки спорту для молоді в нашому місті.

02-1_copy.jpg

13-1_1.jpg

Також «батьківщинівці» разом з директором «Крижинки» оглянули корпус закладу, який довгі роки потребує ремонту, і може розмістити в собі додаткові спортивні секції.

Олег Радковський зазначив, що це питання є важливим для функціонування спортивного закладу, тому питання фінансування ремонту та облаштування додаткового корпусу команда «Батьківщини» Одещини опрацює на рівні обласної ради та народних депутатів у парламенті.

22-1_copy.jpg

19-1_1.jpg

21-1_copy.jpg

Связанные новости

Статистика COVID-19 в Одесской области на 9 июля

Ludmila Bulay

В Одесской области лжепокупатель ограбил продавца (фото)

Ludmila Bulay

Во дворе жителя Одесской области обнаружена крупнейшая партия нелегального товара (фото)

Ludmila Bulay

Ректоры одесских вузов обратились к руководству страны с открытым письмом о защите учреждений высшего образования от уничтожения — Сергей Кивалов

Сергій Власенко: Ми повинні знайти джерела фінансування Збройних Сил, але ми не повинні грабувати місцеве самоврядування

diphenom111

На побережье под Одессой обрушился склон: погиб ребенок

diphenom111

Оставить комментарий