Сайт новостей настоящего одессита
Новости

«ДегасГруп» подарує квартиру родині, яка втратила своє помешкання під час ворожої атаки 2 березня

Юрій Дегас, власник «ДегасГруп» подарує одну квартиру з ремонтом в одному із ЖК тій родині, яка втратила своє помешкання під час атаки БПЛА на будинок на Добровольского 2 березня.

«Я — Юрій Дегас, власник «ДегасГруп». Один з напрямків нашої компанії — будівництво багатоповерхових житлових будинків. 2 березня в Одесі сталася жахлива трагедія, ворожий дрон влучив у багатоповерхівку. Станом на зараз, відомо про 12 загиблих, найщиріші співчуття родинам загиблих. Це наше спільне горе.

Також, тієї ночі чимало одеситів втратили своє житло. У звʼязку з цим, я прийняв рішення подарувати одну квартиру з ремонтом в нашому ЖК тій родині, яка втратила своє помешкання в ту жахливу ніч. За консультацією місцевої влади, ми визначимо, яка саме родина має найбільшу потребу у житлі станом на сьогодні.

Крім цього, я хочу звернутися до представників будівельного бізнесу Одеси, з проханням долучитися до моєї ініціативи. Розумію, ми всі переживаємо не найкращі часи, але тільки обʼєднавшись ми переможемо. Слава Україні», — розповів Дегас.

Связанные новости

Ярмарка дисциплин: студенты Одесской юридической академии могут выбирать предметы по желанию

За січень 2023 року 3491 громадянин Одещини задекларував свої доходи на суму понад 385 млн гривень

Почему жители села Выгода ополчились на местный завод и требуют его закрытия? 

На Европейской водитель Mercedes переехала девушку-пешехода

90% одесских медиков сделали прививку от коронавируса

Ludmila Bulay

Неконтролируемый импорт европейских вин ударит по одесскому виноделию

Оставить комментарий