Сайт новостей настоящего одессита
Новости

«ДегасГруп» подарує квартиру родині, яка втратила своє помешкання під час ворожої атаки 2 березня

Юрій Дегас, власник «ДегасГруп» подарує одну квартиру з ремонтом в одному із ЖК тій родині, яка втратила своє помешкання під час атаки БПЛА на будинок на Добровольского 2 березня.

«Я — Юрій Дегас, власник «ДегасГруп». Один з напрямків нашої компанії — будівництво багатоповерхових житлових будинків. 2 березня в Одесі сталася жахлива трагедія, ворожий дрон влучив у багатоповерхівку. Станом на зараз, відомо про 12 загиблих, найщиріші співчуття родинам загиблих. Це наше спільне горе.

Також, тієї ночі чимало одеситів втратили своє житло. У звʼязку з цим, я прийняв рішення подарувати одну квартиру з ремонтом в нашому ЖК тій родині, яка втратила своє помешкання в ту жахливу ніч. За консультацією місцевої влади, ми визначимо, яка саме родина має найбільшу потребу у житлі станом на сьогодні.

Крім цього, я хочу звернутися до представників будівельного бізнесу Одеси, з проханням долучитися до моєї ініціативи. Розумію, ми всі переживаємо не найкращі часи, але тільки обʼєднавшись ми переможемо. Слава Україні», — розповів Дегас.

Связанные новости

В Центрів обслуговування платників ДПС в Одеській області можна отримати 79 видів адміністративних послуг

diphenom111

Одесса снова атакована дронами-камикадзе

diphenom111

Убийство полковника СБУ в Киеве: преступники, которых наняла РФ, заехали в Украину через Одесскую область

diphenom111

Внаслідок двох нічних атак на Одесу постраждали люди, пошкоджено житлові будинки та інфраструктуру (фото, оновлено)

diphenom111

Водитель устроил стрельбу в центре Одессы

diphenom111

Представництво Уповноваженого з прав людини в Одеській області провело регіональний форум в Одесі

diphenom111

Оставить комментарий