Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Члени команди партії «Батьківщина» Одещини отримали нагороди до Дня місцевого самоврядування

02

В Будинку представництв Одеської обласної ради відбулись урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. Голова Одеської ОВА Олег Кіпер та керівник обласної ради Григорій Діденко вручили відзнаки та нагороди кращим працівникам місцевого самоврядування Одещини.

Представники команди «Батьківщини» також були відзначені керівництвом області. Почесні грамоти від голови обласної військової адміністрації за активну та плідну роботу на благо Одещини отримали перший заступник голови облради, очільник обласного партосередку Олег Радковський та заступник начальника управління майна облради Віталій Цуркан, який багато років очолює юридичний відділ обласного партосередку.

03

04

06

Окрім того, депутат облради від «Батьківщини» Василь Шкрябай був нагороджений Почесною грамотою облради, голова Ананьївської громади, «батьківщинівець» Юрій Тищенко отримав грамоту Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом, а секретар Ананьївської міськради, керівниця партосередку громади Оксана Глущенко отримала цінний подарунок — наручний годинник від голови Одеської облради.

09

08

10

«Місцеве самоврядування формує майбутнє наших громад та всієї країни. Управління містом чи селищем вимагає не лише ефективних стратегій, але й глибокого занурення в потреби та проблеми наших співгромадян. В цьому контексті, професійність та господарський підхід місцевої влади є важливим фактором ефективної роботи та розвитку громад», — зазначив Олег Радковський.

Також, в рамках щорічної премії Одеської обласної ради талановитій молоді, нагороди та подарунки отримали школярі та студенти області за високі досягнення у навчанні та громадській роботі.

05

11

07

12

13

Связанные новости

На Дерибасовской начались работы по монтажу главной Новогодней елки Одессы

МВД: оккупанты ударила более 300 раз по военным объектам и 17,3 тысячи – по гражданским

diphenom111

Известно, сколько автобусных маршрутов действует в Одесской области

Ludmila Bulay

На трассе Одесса — Киев перевернулся автомобиль: пострадал 4-летний ребенок

Ludmila Bulay

Игра престолов по-украински: как парламентские выборы изменят конфигурацию власти

odmedia

«Инфоксводоканал» предупреждает о провокациях

Оставить комментарий