Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Бюро економічної безпеки на Одещині упередило розтрату майже 68 млн грн бюджетних коштів

Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області виявили порушення під час проведення тендеру на капітальний ремонт приміщень одеської загальноосвітньої школи та благоустрою прилеглої до неї території. Посадовці планували витратити на це майже 68 млн грн.

Про проведення закупівлі робіт з капітального ремонту будівлі освітнього закладу та прилеглої території оголосило Управління капітального будівництва Одеської міської ради.

Переможцем тендеру визначили товариство, яке спеціалізувалося на будівництві житлових і нежитлових будівель. Остаточна цінова пропозиція тендерної закупівлі склала майже 68 млн грн.

Фахівці Бюро виявили, що переможець торгів не надав документи для підтвердження відповідності кваліфікаційним вимогам, зокрема наявності відповідної матеріально-технічної бази та необхідної кількості працівників для виконання вказаних робіт.

За рекомендацією працівників Теруправління замовник скасував своє рішення про визнання компанії переможцем тендеру та відмінив закупівлю. Таким чином аналітики БЕБ упередили розтрату майже 68 мільйона гривень з бюджету міста Одеси.

Связанные новости

За минувшие сутки в Одесском регионе +65 новых случаев заболевания на коронавирус COVID-19

Марина Жигалюк

В Болградском районе проводят плановые занятия по боевой подготовке для военных

Новое руководство Одесской ТЭЦ осуществляет саботаж реализации решений Кабмина и угрозу нормализации ситуации с теплоснабжением для горожан

Сотрудники ГСЧС Одесской области освобождали из снежных заносов авто и людей (фото)

Ludmila Bulay

Президент Одеської юридичної академії Сергій Ківалов вручив почесні нагороди військовослужбовцям ЗСУ та представникам юридичної спільноти з нагоди професійного свята

diphenom111

В Одесской области с начала года на воде погибли 28 человек

Ludmila Bulay

Оставить комментарий