Сайт новостей настоящего одессита
Новости

«Батьківщина» закликає якнайшвидше усунути кричущі прогалини в законі про мобілізацію

Фракція «Батьківщини» підготувала законопроєкт, який має викорінити проблеми, які виникають під час реалізації нещодавно ухваленого скандального закону про мобілізацію.

Про це повідомив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час свого виступу з трибуни Верховної Ради.

Йдеться, за його словами, передусім, про дві головні норми. По-перше, призов осіб, віком від 18 до 25 років, які згідно з законом не підлягають мобілізації, окрім  випадків, коли ці люди особисто виявили таке бажання. Однак на практиці таких осіб спочатку доставляють до ТЦК, і вже там зʼясовується, що ТЦК не мали повноважень до таких дій. По-друге, потребує врегулювання норма про бронювання осіб, перш за все військово-промислового комплексу, і бронювання всіх інших осіб, які представляють стратегічні галузі економіки.

«Ми звернулися під час Погоджувальної ради до представників всіх фракцій підтримати наш законопроєкт, який би регулював ці дві норми. Ми готові сприйняти інші пропозиції, але тягнути з цим не можна», – наголосив нардеп.

Сергій Соболєв закликав колег розглянути законодавчу ініціативу «Батьківщини» у терміновому порядку, адже якщо згаяти час, то закон про мобілізацію будуть змінювати постановами Кабміну та інших відомств.

Нагадаємо, «Батьківщина» виступала проти принизливої мобілізації, а також подавала пакет правок до скандального документа, щоб перетворити його з непрофесійного і репресивного у справедливий і ненасильницький.

Связанные новости

Профессор Валентина Величко награждена за особый вклад в борьбу с распространением диабета и ожирения

Ludmila Bulay

В Одеському літературному музеї відбувся концерт до 80-ї річниці звільнення Одеси

В Одессе и области 26 ноября введены экстренные отключения света

diphenom111

В Приморском районном суде оперативники ДСР, НАБУ и САП задержали двоих судей, попавшихся на коррупции

«Дія» будет продуктом с открытым кодом: что это значит

В Одессе с семейными врачами подписано более 700 000 деклараций

Ludmila Bulay

Оставить комментарий