Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Андрій Бабенко: «Мобілізація повинна здійснюватися з повагою до прав та свобод українців»

— Сьогодні знову хочу підняти тему насильницької мобілізації, що все більше набирає обертів в Одесі. Мабуть кожен вже побачив відео, як представники ТЦК у супроводі нацгвардійців буквально здійснили напад на громадянина, вибивши скло в його авто.

Усіх деталей, на жаль, поки невідомо, коментарів від військового керівництва щодо цього кричущого випадку ми не почули. Однак мені є що сказати з цього приводу як депутату, військовому та патріоту своєї країни.

Від самого початку повномасштабного вторгнення Україна дійсно потребує мобілізації, підтримки армії та всього народу. Але чи так має проходити мобілізація до лав ЗСУ? Насиллям, залякуванням населення? Однозначно НІ!

Дії військоматів, що спрямовані на насильницьку мобілізацію, не можуть бути схвалені жодним з нас. Мобілізація, безумовно, є важливою складовою національної безпеки та оборони, але вона повинна здійснюватися з повагою до прав та свобод кожного громадянина нашої держави.

Цивілізована мобілізація передбачає прозорий процес, забезпечення правових гарантій для тих, кого вона стосується, і повагу до особистої гідності. Останні події доводять, що ці принципи грубо порушуються.

Я закликаю військові органи до перегляду своїх підходів та переорієнтації на більш гуманний, прозорий та відповідальний метод мобілізації. Наше суспільство повинно базуватись на основі принципів справедливості, рівності та захисту прав людини. Мобілізація — не лише необхідний захід для захисту країни, але й символ нашої здатності до демократичного та гуманного управління державою. Слава Україні! Тримаймося!», — заявив Бабенко.

Канал Андрія Бабенко в телеграм

Связанные новости

В Одессе задержали вербовщика моряков для перевозки нелегальных мигрантов в Европе (видео)

Ludmila Bulay

С пляжа «Золотой берег» убрали подпорки (фото, видео)

Как продвигается ремонт на бульваре Жванецного и что тут появится (фоторепортаж)

Марина Жигалюк

Чергова лікарня Одеси отримала допомогу від «Батьківщини»

Военные хроники города у моря (фоторепортаж)

Ядерний шантаж, критика санкцій та перекладання відповідальності: як працює роспропаганда під час війни

diphenom111

Оставить комментарий