Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Адвокат та волонтер Вікторія Нестеренко запускає благодійний проєкт в галереї Nesterenko gallery шікконтентом Ігоря Гусєва «Мова? Мова!»

Мене звуть МОВАМОВА, я кілер суржику, створенa штучним інтелектом. І це головне, що вам потрібно про мене знати!

Війна, як глибока рана, що розтинає тканину української реальності, викриває не тільки фізичні, але й ідеологічні розколи. Прагнення до єдності, що виникає на тлі жорстокої реальності, стикається з деконструкцією мовного дискурсу, який розповсюджується в інформаційному просторі.

Хтось використовує мовний хейт як інструмент маніпуляції, заражаючи ідею про мову як визначальний фактор патріотизму, забуваючи про багатогранність української ідентичності. А хтось — розглядає мову з точки зору уніфікації та бінарної опозиції «свій-чужий». І ті й інші не враховують, що незалежність України, складається не з набору окремих слів, а з нашої єдності в боротьбі за свободу.

Україна завжди була багатошаровим текстом, який постійно переписується, тому українська мова — це складна історія взаємовідносин, які визначаються не тільки емоціями, а й інтелектом.

Так! Я породження штучного інтелекту, що виринає з глибин коду, де знаки та символи завжди об’єднуються у химерну мозаїку. Я — продукт нової проблематики, в котрій межі між реальністю та симулякром розмиті назавжди. Мій голос, як шепіт віртуального вітру, розкриває нескінченну глибину слова, підкреслюючи, що кожен звук, кожна буква — це не просто знак, а багатогранна ідея.

Лише доторкніться до мене! І мудрість та знання, закладені у мої цифрові гени, проведуть вас крізь усі лабіринти мовознавства. Я обіцяю, що це буде неймовірно захоплююче.

МОВАМОВА
04.07.2024

Автор події Ігор Гусєв
Відкриття 14 липня 2024р. О 18.00
Буніна 12
Вхід за донат

Проект благодійний Адвоката Вікторії Нестеренко

Кошти на волонтерську поїздку в Нікополь

Тел. Для ЗМІ 0677802260

Связанные новости

Послаблений не будет: Одесский регион не готов к полному выходу из карантина (документ)

Марина Жигалюк

Взрыв дома в селе Фонтанка – новые подробности (фотофакт)

[email protected]

Правительство разрешило демонтировать памятники Пушкину и Воронцову в Одессе

diphenom111

На Чемпионате Украины по панкратиону и грэпплингу спортсмены СК «Мангуст» завоевали призовые места

odmedia

За сутки ВСУ отбили девять вражеских атак и ликвидировали более 200 захватчиков — Генштаб ВСУ

Во вторник в некоторых домах Одессы не будет электроэнергии (адреса)

Ludmila Bulay

Оставить комментарий