Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Одеські судді вчергове передали допомогу для військових

В Київському районному суді міста Одеси пройшла чергова зустріч суддів з нашими військовими, які мужньо боронять країну від ворога.

Цього разу судді придбали та передали військовим 122 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ високоефективні антени для РЕБ, які вкрай необхідні для виконання бойових завдань.

«Традиційно ми надаємо допомогу відповідно до запитів наших захисників. Нехай те обладнання, яке ми передали, допомагає хлопцям нищити окупантів і якомога швидше повернутись до своїх сімей живими та неушкодженими», — зазначив голова суду Сергій Чванкін.

Нагадаємо, що окрім щомісячних відрахувань, які судді здійснюють від своєї заробітної плати, перерахувавши на потреби ЗСУ більше 5 мільйонів гривень, надається і адресна допомога для посилення боєздатності деяких підрозділів.

111111

Связанные новости

Ціни на ліки можуть знизитись вже до кінця цього року

Где и как жительницам Одессы встать на воинский учет

Ludmila Bulay

Служба автодорог объявила тендер на строительство дороги в обход поселка Котовского

Ludmila Bulay

$100 тысяч за «порешать вопрос»: опубликовано скандальное видео с экс-разведчиком Червинским

diphenom111

В Одеському літературному музеї відбувся концерт до 80-ї річниці звільнення Одеси

Незаконний продаж електронних сигарет: за матеріалами БЕБ судитимуть одесита

Марина Жигалюк

Оставить комментарий