Сайт новостей настоящего одессита
Новости

В Одесі вшанували пам’ять жертв політичних репресій 1937-1939 років

Щорічно, у третю неділю травня, в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій радянського режиму, що тривали з 1937 по 1939 роки.

До цієї трагічної пам’ятної дати на Західному цвинтарі Одеси, де поховані останки закатованих радянською владою українців, представники влади та духовенства вшанували пам’ять жертв тих страшних репресій, а святі отці прочитали спільну молитву.

02

03

Перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський, наголосив на важливості вивчення трагічних уроків нашої історії усім суспільство.

«У ті жахливі часи ми втратили кращих представників інтелігенції, науки та культури — цвіт нації. Сьогодні ми знову втрачаємо своїх синів та доньок через ганебну війну та нелюдів, що ведуть її проти України. Але добро завжди перемагає зло. Ми пам’ятаємо нашу історію і вчимося на ній, бо ми вільна країна, вільні люди і ми неодмінно переможемо зло», — сказав Олег Радковський.

Нагадаємо, що саме за підтримки політика, в 2016 році на місці поховання закатованих радянською владою був встановлений пам’ятний камінь.

05

06

07

Связанные новости

Дроны атаковали Одесскую область: есть разрушения

diphenom111

На заметку жителям Одессы: изменился алгоритм начисления субсидий

Марина Жигалюк

РФ держит в Черном море 20 кораблей, среди них есть носители «Калибров»: какой залп

diphenom111

В Одессе задержали гражданина РФ: в его автомобиле нашли номерные знаки разных стран

Несколько общин в Одесской области официально получили своих мэров

Ludmila Bulay

Продвижение баскетбола в Одессе: чем может удивить Южная Пальмира

Оставить комментарий