Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Лікарні Ширяївської громади отримала допомогу від Благодійного фонду «Рідний Берег»

Днями лікарня Ширяївської ОТГ отримала чергову гуманітарну допомогу від Благодійного фонду «Рідний Берег», який заснували — керівник партії «Батьківщина» в Одеській області Олег Радковський та голова партосередку міста Одеси Михайло Поживанов.

Політики особисто привезли гуманітарну допомогу до Ширяївської лікарні, якою керує депутат Березівської райради Валерій Васильович Бень.

Допомогли доставити гуманітарний вантаж в громаду колеги по партії Сергій Білюк, Олег Шевченко та Сергій Веселов.

Олег Радковський відзначив, що незважаючи на війну лікарня працює, персонал вчасно отримує зарплатню та має достатнє забезпечення.

«Одеська обласна рада та обласна адміністрація забезпечують стабільну роботу об’єктів критичної інфраструктури, до яких входять і медзаклади. Зі свого боку наша команда теж допомагає лікарням громад області, бо у всіх нас одна мета – Перемога, і тільки разом, підтримуючи один одного ми здолаємо ворога», — сказав Олег Радковський.

У свою чергу Михайло Поживанов розповів, що Ширяївська лікарня отримала медикаменти, засоби гігієни, перев’язочні матеріали та ліки.

«Ми мали замовлення від цієї лікарні і сьогодні виконали чергове зобов’язання. Більша частина австрійської благодійної допомоги, яка зібрана українсько-австрійським товариством Відня та всесвітньо відомою благодійною організацією «Карітас» передана лікарні», — зазначив Михайло Поживанов.

Гуманітарна робота в Одеській області ведеться благодійним фондом «Рідний Берег» Олега Радковського та Михайла Поживанова, що входить до гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина», в якому волонтери день у день віддано займаються допомогою людям.

Связанные новости

1 декабря в Одессе и области введены экстренные отключения света: электричество будут давать два раза в сутки

diphenom111

Доставайте купальные костюмы: одесские пляжи ждут

Марина Жигалюк

ГБР расследует захват земель Минобороны на берегу моря в Одесской области (фото)

Ludmila Bulay

Чергова допомога Арцизькій лікарні від партії «Батьківщина» Одещини

В Украине сбили 10 из 10 «Кинжалов» — Залужный

diphenom111

730 днів незламності. Лютий, довжиною в два роки…

Марина Жигалюк

Оставить комментарий