Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

50-річний одесит організував роботу підпільних ігрових залів на вул. Філатова та просп. Ярослава Мудрого

Слідством встановлено, що 50-річний одесит без ліцензій організував роботу підпільних ігрових залів. До схеми він залучив співорганізаторку, яка допомогла знайти персонал для цілодобової роботи, а також менеджера, що контролював діяльність закладів.

Фігуранти орендували приміщення, облаштували комп’ютерні зали з онлайн-казино, налагодили систему оплати та відеонагляд. Заклади працювали без ліцензії та сплати податків, а потрапити всередину могли лише перевірені клієнти.

Під час обшуків у гральних залах на вул. Філатова та просп. Ярослава Мудрого детективи вилучили майже 30 тис. доларів США, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, ювелірні вироби та чорнову документацію. Загальна вартість вилученого – понад 2,2 млн грн. На майно накладено арешт.

photo_2026-03-17_11-16-14.jpgphoto_2026-03-17_11-16-24.jpgphoto_2026-03-17_11-16-21.jpg

Організатору повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 203-2 КК України. Обвинувальний акт скеровано до суду. Досудове розслідування щодо інших учасників схеми триває.

Связанные новости

Один человек погиб, еще один пострадал: в Одессе и области за сутки произошло три пожара

diphenom111

В Одесской области мужчину приговорили к общественным работам за избиение жены

odmedia

ОННБ: події до Дня Незалежності України

В Одесской области «общественники» продавали авто, которые завозились в Украину как гуманитарная помощь

diphenom111

В Международной академической школе «Одесса» имеется доступ для детей с особыми потребностями

diphenom111

В Одесской области судья помогал мужчинам избежать мобилизации

Оставить комментарий