Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Юлія Тимошенко: Нам потрібен бюджет перемоги та розвитку

Державний кошторис на 2024 рік вона вважає незбалансованим і нікчемним, а винним у цьому називає непрофесіоналізм урядовців.

«Хіба можна в бюджеті на наступний рік мільярдами гривень фінансувати «Єдиний марафон» і на 22 мільярди збільшувати зарплату чиновникам в тилу? Хіба можна витрачати гроші на корупційні програми, якими нашпигований цей бюджет в той час, коли на наступний рік на 60,8 мільярда зменшили фінансування Міноборони, тобто на захист нашої держави? І, наприклад, на 91 мільярд менше запланували, ніж у цьому році, на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння й військової техніки. Це що не пріоритет?» – обурилася лідерка «Батьківщини».

Водночас, за її словами, видатки в бюджеті-2024 на соціальний захист, зокрема зарплати, пенсії, виплати по безробіттю тощо, катастрофічно зменшені та не відповідають мінімальному прожитковому рівню.

«Це не просто бюджет, який сформований війною. Це бюджет, який, на жаль, сформований непрофесіоналізмом, корупцією, а іноді свідомим зароблянням нечесних грошей на бюджеті Україні», – зазначила Юлія Тимошенко.

Вона додала, що команда «Батьківщини» готує пропозиції до проєкту бюджету-2024, щоб зробити його більш соціально орієнтованим і справедливим.

«Ми проаналізували в бюджеті абсолютно всі неефективні витрати – лобістські, корупційні. Їх тут назбирається на сотні мільярдів. Ми хочемо, щоб в бюджеті зникли ці видатки, і ці гроші віддали армії та людям, – сказала лідерка «Батьківщини». – Вірю, що у сесійній залі знайдеться більшість свідомих і патріотичних депутатів, які керуватимуться національними  інтересами та турботою про людей».

Связанные новости

Правоохранители проводят масштабные обыски на округе Антона Киссе

odmedia

Мы признаны «Адвокатами будущего» — Анна Мандрык

Доставайте купальные костюмы: одесские пляжи ждут

Марина Жигалюк

Житель Одессы, чтобы покинуть Украину, заплатил 3 тысячи долларов алиментов

Ludmila Bulay

15 января некоторые одесситы проведут без электроэнергии (адреса)

Ludmila Bulay

В Одессе состоялся концерт произведений польской музыки

Оставить комментарий