Сайт новостей настоящего одессита
Новости

У НУ «Одеська юридична академія» розпочалася державна атестація випускників магістратури «Міжнародна журналістика»

На факультеті журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» державним іспитом розпочалася державна атестація здобувачів ІІ рівня вищої освіти — випускників магістратури «Міжнародна журналістика», денної і заочної форми навчання.

НУ «ОЮА» є одним з вишів Одеси, який отримав дозвіл Військової адміністрації на проведення навчання офлайн. Керівництво університету створило належні умов для навчання здобувачів, у тому числі що стосується побутових умов в гуртожитку та укриття.

Варто наголосити, що переважна більшість студентів-випускників на сьогодні вже у професії, є творчими працівниками тих чи інших журналістських колективів. Серед випускників-магістрантів є й ті, хто сьогодні зі зброєю в руках захищає нашу країну. Так, студентка Даніела Заболотна, яка свого часу вчилася в нашому університеті на бакалаврській освітній програмі «Журналістика», й кілька років працювала на одному із міських телеканалів, сьогодні боронить Україну у складі ЗСУ. Напередодні вона стала однією із студенток університету, якій президентом НУ «ОЮА» Сергієм Ківаловим була вручена нагорода до Дня Збройних Сил України. Студентів та викладачів, причетних до свята привітали головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Федорович Залужний та Міністр освіти і науки України Сергій Миколайович Шкарлет. Даніела на «відмінно» здолала державний іспит та захистила магістерську роботу.

Тематика магістерських проектів охопила низку актуальних питань: захист вимушених мігрантів в країнах Европи, психологічна допомога військовим, волонтерський рух студентської молоді, протидія дезінформації та пропаганді та ін.

Голова ДЕК заслужений журналіст України, кандидат психологічних наук, голова ради директорів «Південноукраїнського Медіа Холдингу» Петро Галчанський відзначив високий рівень підготовки здобувачів вищої освіти, висловив впевненість у тому, що вони стануть гідним поповненням журналістського цеху, своєю працею наближатимуть вітчизняну журналістику до світових стандартів.

Своєю чергою, декан факультету журналістики Олена Скалацька наголосила на відповідальному ставленні студентів-випускників до навчального процесу, що, за її словами, відобразилося як на оцінюванні, так і їхньому успішному працевлаштуванні. Останнє стало можливим у тому числі завдяки ефективній роботі зі стейкхолдерами, одним із яких є, зокрема, і очільник «Південноукраїнського Медіа Холдингу» Петро Галчанський.

Связанные новости

В Одессе без газоснабжения будут котельные, жилые и детские дома (адреса, время)

Ludmila Bulay

На манеже все те же: в Одессе выступали против нового губернатора (фото)

Марина Жигалюк

Власти Одесской области поддержали аграриев региона, пострадавшего от засухи

Марина Жигалюк

В Одессе состоялся региональный этап конкурса, на котором выбрали лучших студентов

diphenom111

В Одессе запустили цикл материалов об украинских беженцах

Киевстар подключил к 4G еще 69 населенных пунктов в 11 областях Украины

Оставить комментарий