Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Благодійний фонд «Рідний Берег» вчергове допоміг жителям Дачненської громади

В громаді політики зустрілись із жителями та передали продуктові набори пенсіонерам та сім’ям військових. Також була доставлена гуманітарна допомога для місцевої амбулаторії.

photo_2023-03-22_15-49-25.jpgphoto_2023-03-22_15-50-36.jpgphoto_2023-03-22_15-51-14.jpg

Зазначимо, що разом Олегом Радковським та Михайлом Поживановим, які очолюють партію «Батьківщина» в Одеській області та місті Одеса відповідно, також був присутнім голова партосередку Одеського району Сергій Білюк, що є депутатом Біляївської ОТГ.

Як розповіла керівниця партії «Батьківщина» в Дачненській ОТГ Надія Цибуля, що також очолює депутатську фракцію партії в раді громади, допомога людям сьогодні дуже потрібна та важлива, і дякуючи роботі благодійного фонду «Рідний Берег» та партійного гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина» жителі громади постійно отримують продукти харчування і не лишаються наодинці зі своїми проблемами.

photo_2023-03-22_15-51-34.jpg

«Окрім допомоги продуктовими наборами жителям громади ми також передали Дачненській амбулаторії гуманітарну допомогу, це різноманітні медичні засоби, ліки та антисептики, які допоможуть лікарям у роботі. Дуже важливо, щоб люди завжди могли отримати належну медичну допомогу, а медзаклад був забезпечений усім необхідним», — розповів Олег Радковський.

photo_2023-03-22_15-52-00.jpg

Зазначимо, що гуманітарний вантаж для медзакладів області був привезений Михайлом Поживановим з Відня.

«Завдячуючи українсько-австрійському товариству Відня та всесвітньо відомій благодійній організації «Карітас», ми отримали важливі ліки та допоміжні матеріали для медзакладів, частину з яких сьогодні передали амбулаторії Дачненської громади», — додав Михайло Поживанов.

Связанные новости

Михайло Поживанов: «Допомагаємо лікарням Одещини у їх повсякденній роботі»

Окупанти планували розстріл 200 депутатів Ради, а під Києвом готували концтабори, — генерал СБУ Андрій Кожем’якін

В Одесской области СБУ разоблачила сеть российских интернет-агентов

diphenom111

Олег Радковський отримав відзнаку від Митрополита Епіфанія

Оккупанты нанесли удар баллистикой по Одесской области

diphenom111

Над Одесской областью сбили четыре БПЛА, но есть попадание

diphenom111

Оставить комментарий