Сайт новостей настоящего одессита
Политика

Заява щодо інформаційної атаки на Олега Албанського

Одеська обласна організація партії «Слуга Народу» обурена інформаційною атакою, яку розгорнули в масмедіа щодо очільника фракції «Слуга Народу» у Подільській міськраді  Олега Албанського. Інформація про те, що він нібито не здав партійний квиток політичної сили, членом якої колись був, є фейком. 

Це не перша спроба очорнити ім’я Олега Албанського. Наголшуємо, ще до виборів юристи «Слуги Народу» ретельно перевірили усі документи щодо його виходу зі складу іншої політичної сили.

9bf14912 f4e4 4203 8322 ab76cf8e643d

Ми пропонуємо всім бажаючим  ознайомитися із фотокопією заяви Олега Албанського, адресованої  голові Подільської  районної  організації партії  «Блок Петра Порошенко «Солідарність»  від  11 вересня 2018 року з відміткою про прийняття цієї заяви. Також маєте можливість ознайомитися з письмовим підтвердженням тодішнього голови районної організації БПП щодо того, что  Албанський О. Б. дійсно подавав  заяву про припинення свого членства в Котовській партійній організації БПП з 11 вересня 2018 року.
6bbf1212 9664 49c7 9248 8c0d28d889a7

65e3f096 a7eb 4c39 81eb 285846c6b1c6
Під час виборчих перегонів наші опоненти, поширюючи фейки, хотіли «вибити» кандидата від «Слуги Народу» з передвиборчої гонки. Наразі їхня мета  — заблокувати позитивні зміни, які відбуваються на Одещині.

Ми вимагаємо припинити тиск на наших однопартійців. Жодні брудні наклепи,  фейки чи інформаційні атаки не здатні зупинити нашу роботу. Ми прийшли у владу, щоб розбудовувати Одещину, щоб життя людей ставало якісно кращим. І ми продовжуватимемо це робити попри опір старої системи.

З повагою, голова Одеської обласної організації політичної партії «Слуга Народу», очільник Одеської обласної ради Григорій Діденко.

Связанные новости

Отсутствие стратегии в работе правительства будет иметь негативные последствия для развития экономики нардеп

Кандидат в нардепы Виталий Саутёнков открыто подкупал избирателей 139-го округа?

В Италии откроют офис амбассадора Одессы

Ludmila Bulay

Юлия Тимошенко: «Зеленский пересек красную линию»

Ряд социологов предсказывают выход во второй тур Зеленскому и Порошенко

odmedia

Экс-комбат «Азова» угрожает Труханову и Кернесу физической расправой

odmedia

Оставить комментарий