Сайт новостей настоящего одессита
Новости

За січень-квітень поточного року з доходів платників податків Одеської області до державного бюджету сплачено 585,6 млн грн військового збору

«За січень-квітень поточного року з доходів платників податків Одеської області до державного бюджету сплачено 585,6 млн грн військового збору. Це на 5,9%, або на 32,4 млн гривень більше, ніж за аналогічний період 2023 року», – повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС в Одеській області Руслан Хван.

Зазначимо, що платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Ставка збору становить 1,5% від суми доходів, що підлягають оподаткуванню. Це, зокрема, заробітна плата, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, а також пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати, іноземні доходи тощо.

Нагадуємо, що 10 травня – останній день сплати військового збору, зазначеного у річній декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік фізичними особами-підприємцями, крім тих, що обрали спрощену систему оподаткування, а 30 травня – граничний термін сплати за квітень 2024 року податковим агентом військового збору, у разі якщо оподаткований дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується (не надається) платнику податків.

Головне управління ДПС в Одеській області вдячне платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань, підтримку Збройних Сил України та забезпечення обороноздатності країни.

Связанные новости

О Beatles, вечных хитах и украинских девушках — солист Liverpool Legends в преддверии концерта в Одессе

В Одессе в больнице Медуниверситета планируют развернуть 130 коек для больных COVID-19

Ludmila Bulay

Люди с особыми потребностями ждут системной государственной защиты — Юлия Тимошенко

Для культурных прогулок в Одессе разработали приложение

Ludmila Bulay

Жителю Одесской области грозит до семи лет лишения свободы за хранение гранаты (фото)

Ludmila Bulay

Неконтролируемый импорт европейских вин ударит по одесскому виноделию

Оставить комментарий