Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Юлія Тимошенко: Влада свідомо знищує індустріальний потенціал України

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, виступаючи з трибуни Верховної Ради під час обговорення законопроєкту №9387.

За її словами, вказаний закон разом із попередньо ухваленими започатковує масштабний план з ліквідації індустріального потенціалу країни. Йдеться про створення спеціального фонду поза межами державного бюджету, до якого будуть зараховуватися кошти від ліквідації промислових підприємств державної форми власності або тих, де частка держави є визначальною. До того ж кошти з цього Фонду підуть не на розвиток країни, а на ліквідацію нових промислових підприємств.

Юлія Тимошенко запевняє, що такими законодавчими ініціативами створюється механізм, який буде фінансувати зачищення країни від індустріального потенціалу.

«Таке може відбуватися тільки в країнах, які поставили за мету не розвиток економіки, високотехнологічних галузей, а деіндустріалізацію країни», – зазначила лідерка «Батьківщини».

Вона пояснила, що маючи понад 3 тисячі оснащених промислових майданчиків, до яких підведені комунікації, які готові, щоб розпочати на них будь-який приватний бізнес, їх планують просто ліквідувати: «Це знищення української нації як сильного гравця на глобальній арені».

Лідерка «Батьківщини» дорікнула прем’єр-міністру тим, що оголошена ним стратегія перетворення України на ресурсний центр Європи якраз реалізується подібними законами.

«Ми можемо бути тільки власним ресурсним центром. Всі багатства, всі можливості, весь потенціал країни мусять працювати винятково на українську націю», – вважає Юлія Тимошенко.

Її також обурив той факт, що подібні рішення ухвалюються без згоди українського народу – під час війни, без проведення референдуму.

Юлія Тимошенко додала, що ухвалений закон суперечить Конституції України, Бюджетному кодексу і має безліч негативних висновків профільних і експертних управлінь. Вона також звинуватила владу у фальсифікації законодавчого процесу, адже ухвалення закону відбулося всупереч рішенню Конституційного Суду, яке забороняє ставити на голосування в залі будь-яке питання, яке потребує 226 голосів, якщо в залі немає 226 нардепів. Натомість під час голосування за правки були присутні лише 11 нардепів.

«Ми оформлюємо конституційне подання, зберемо підписи депутатів і подамо до Конституційного Суду про неконституційність цього закону і подамо в суд загальної юрисдикції про визнання взагалі такого процесу постановки правок нелегітимним, неконституційним, абсурдним і злочинним», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Связанные новости

Всего 6 одесских пляжей доступны для маломобильных людей

Ludmila Bulay

Михайло Поживанов: «Працюємо! Допомагаємо! Переможемо!»

На Воронцовском маяке в Одессе развернули 18-метровый флаг Украины

diphenom111

Одесская юракадемия в числе лучших университетов мира по международному рейтингу Times Higher Education Impact

diphenom111

ВСУ потопили российскую баржу с военными и вооружением в Днепре

diphenom111

В Одесской юридической академии работает Консультационный центр бесплатной помощи абитуриентам (фото)

Ludmila Bulay

Оставить комментарий