Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Юлія Тимошенко: Пріоритет нашої ТСК – життя та здоров’я військових

За її словами, волонтерські поїздки команди «Батьківщини» у прифронтові лікарні підтвердили необхідність допомоги в організації якісного лікування наших поранених військових.

«Це не питання до медиків. Вони – наші герої. Питання в тому, як забезпечити процес лікування так, щоб наші воїни отримали найвищий рівень медичної допомоги», – уточнила Юлія Тимошенко.

Лідерка «Батьківщини» розповіла, що ТСК щодо лікування та реабілітації військових, яку вона очолює, вже домоглася суттєвого збільшення фінансування лікування поранених військових на 2024 рік, щоб кожен пакет НСЗУ повністю покривав увесь обсяг необхідної медичної допомоги.

Крім того, за її словами, завдяки зусиллями очолюваної ТСК після нового року суттєвим чином буде збільшена сума, що покриватиме затрати на харчування поранених бійців.

«Наша ТСК працюватиме щодня, аби наші поранені військові відчули, що ми працюємо поряд, і для нас вони є головний пріоритет – їхнє життя та здоров’я», – запевнила Юлія Тимошенко.

Вона також зауважила, що члени ТСК планують розглянути нову концепцію психологічної допомоги нашим пораненим військовим. Ще одним невідкладним питанням стане підвищення зарплат для медиків та медичного персоналу, які працюють у 70-кілометровій прифронтовій зоні.

«До кінця цього року ми проведемо виїзне засідання ТСК в Покровську для того, щоб на місці разом із міністрами – а ми працюємо в повній комунікації з урядом – ухвалити ті рішення, які потрібні для медиків», – повідомила лідерка «Батьківщини».

Связанные новости

Сергей Кивалов поздравил украинцев с Днем Независимости

diphenom111

Известно, сколько на должности главы Одесской ОГА заработал Куцый Максим

Ludmila Bulay

Месячная норма осадков выпала вчера во время ливня в Одессе

Языковой омбудсмен Тарас Кремень обратился к мэру Труханову

Самая большая пешеходная зона может появиться в центре Одессы (видеокомментарий)

Ludmila Bulay

Нардеп от «Слуги народа» передает «привет» малому бизнесу в Одессе и требует закрыть заведения питания и сигаретные киоски

Оставить комментарий