Сайт новостей настоящего одессита
Новости

«Вошиві» російські солдати, «заградотряди» та чисельні втрати: як насправді воюють кадирівці в Україні

Російська пропаганда формує їх образ, як грізної сили, що здатна виконати будь-які завдання путіна. Але за 26 днів війни українські воїни вщент розбили цей міф.

Про це повідомляє СБУ.

Кадирівців тепер називають не інакше, ніж «ТікТок-військами» через їхню любов до постановочних роликів. Бо на війні вони «відзначились» лише відеозйомками та звірствами проти мирного населення.

До того ж, головне завдання кадирівців – «зачистка» і вбивство російських солдат, які втікають із поля бою. Тобто вони виконують функцію «загрядотрядів» і стріляють по своїх. Хоча «своїми» росіян вони не вважають, називають «вошивими» і з задоволенням їх убивають.

Також загарбник розповідає своїй дружині, що українська артилерія смалить по ним і вдень, і вночі.

Що тут додати? Снарядів у нас вистачить на кожного ворога! Ми будемо захищати свою землю до Перемоги!

Слава Україні!

Связанные новости

Ракеты атаковали центр Сум, где было много людей

Росія збільшила інтенсивність атак на порти Одеси та Черноморська, — Кулеба

diphenom111

Юлія Тимошенко закликала створити новий уряд національної єдності

В Одесі обговорили роль регіону в адвокації українських інтересів серед політиків США

diphenom111

СБУ при содействии ТИС задержала крупные партии кокаина из Латинской Америки

suchkov roman

Справа Тимошенко: європейські юристи з прав людини звернулися до ООН

diphenom111

Оставить комментарий