Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Волонтери Роздільнянської громади продовжують допомагати фронту

В місті Роздільна Одеської області депутатка міської ради від партії «Батьківщина» Оксана Дмитренко, яка протягом майже трьох років служила в Збройних Силах України, разом із небайдужими жителями громади організували волонтерське об’єднання «МАСКУВАЛЬНИЙ ЩИТ» де виготовляють маскувальні сітки та виконують інші запити для потреб військових.

З нагоди Дня Незалежності волонтерів відзначив міський голова Роздільнянської громади Валерій Шовкалюк. Він вручив майстрам маскувальної справи Подяки від міської ради та висловив слова вдячності за їх важливу роботу.

«Наша команда продовжує щодня працювати задля допомоги нашим героям. Зараз ми готуємо набори для скидів на позиції військових на Херсонському напрямку, які нам допомогли зібрати підприємці громади. Також днями були відправлені чергові маскувальні сітки на Харківський напрямок. Дякуємо усім хто допомагає нам донатами на закупівлю матеріалів для сіток. Разом до перемоги», — розповіла Оксана Дмитренко.

В «Батьківщині» Одеської області під керівництвом Олега Радковського наголошують: допомога армії залишається одним з ключових напрямків роботи команди партії, як через волонтерські ініціативи так і силами депутатів різних рівнів.

Связанные новости

Вице-мэр Одессы приветствовал участников Международного джазового фестиваля Odessa JazzFest (фото)

Ludmila Bulay

Окнянська громада відзначила працівників культури

diphenom111

Вице-мэр Дмитрий Жеман: «В Одессе открыли еще 2 площадки для сбора негабаритного мусора» (видеокомментарий)

Ludmila Bulay

Коректувальнику російських обстрілів Одеси та Полтави загрожує довічне ув’язнення

diphenom111

Почему звучала тревога: противник продолжает проводить воздушную разведку над Одессой

diphenom111

В Одесі перейменували вулицю Посмитного на честь міста-побратима

Оставить комментарий