Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Вночі ворог атакував енергетичний об’єкт ДТЕК на Одещині: тривають відновлювальні роботи

У ніч на 26 червня російські війська вчергове завдали удару по об’єкту критичної інфраструктури Одеського регіону, який належить компанії ДТЕК. Про це повідомили в пресслужбі енергохолдингу.

Внаслідок ворожого обстрілу обладнання зазнало пошкоджень, що призвело до перебоїв із ліплеpostачанням у деяких районах. В компанії наголошують, що ліквідація наслідків атаки та ремонтні роботи потребують певного часу через масштаб руйнувань.

Енергетики спільно з екстреними службами вже працюють на місці влучання. Фахівці роблять усе можливе, аби оперативно стабілізувати ситуацію та якнайшвидше повернути світло в оселі всіх мешканців області.

Связанные новости

Подарунки для дітей Захисників та Захисниць: судді Київського райсуду Одеси продовжують благодійну ініціативу

diphenom111

Олег Радковський зустрівся з колективом Тарутинського ліцею

Марина Жигалюк

Російський загарбник так хотів здатися в полон українцям, що здав не лише свою зброю, але й форму

diphenom111

Ночью над Одессой противник снова проводил разведку

diphenom111

Оккупанты атаковали Одесскую область дронами и баллистикой

diphenom111

Одесское издание «Теледом»: газета со своим лицом и авторитетом

Ludmila Bulay

Оставить комментарий