Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Вночі ворог атакував енергетичний об’єкт ДТЕК на Одещині: тривають відновлювальні роботи

У ніч на 26 червня російські війська вчергове завдали удару по об’єкту критичної інфраструктури Одеського регіону, який належить компанії ДТЕК. Про це повідомили в пресслужбі енергохолдингу.

Внаслідок ворожого обстрілу обладнання зазнало пошкоджень, що призвело до перебоїв із ліплеpostачанням у деяких районах. В компанії наголошують, що ліквідація наслідків атаки та ремонтні роботи потребують певного часу через масштаб руйнувань.

Енергетики спільно з екстреними службами вже працюють на місці влучання. Фахівці роблять усе можливе, аби оперативно стабілізувати ситуацію та якнайшвидше повернути світло в оселі всіх мешканців області.

Связанные новости

Оккупанты ударили по Одессе двумя «Искандерами»

diphenom111

Ночью оккупанты снова атаковали Одесский порт

diphenom111

В селе в Одесской области заработала новая станция экстренной медпомощи

Миллион биоресурсов поселят в озере в Одесской области

Рейтинг ефективності Господарських судів України за 2024 рік

Марина Жигалюк

Электронная оплата проезда: в одесском общественном транспорте устанавливают валидаторы (видео)

Ludmila Bulay

Оставить комментарий