Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Він все залишив, щоб стати на захист України: рідні воїна просять підтримати петицію про присвоєння йому звання Героя України

43-річний Артур Пашкуляк з сім’єю проживав в Мукачеві на Закарпатті. Спокійне життя перервав повномасштабний наступ росіян, і залишитися вдома Артур не міг.

«Він казав, що твій дім – це вся батьківщина, за яку потрібно воювати. Він дуже сильна духом людина, занадто сильна. Сильніших духом людей я не бачила ніколи в житті. І вже, напевне, не побачу», – поділилася з LMN 18-річна донька Героя Анастасія.

img_8138-e1683996321724.jpgimg_2480-scaled-e1683996455577.jpeg

Після повномасштабного вторгнення Артур Пашкуляк добровольцем пішов на фронт. Воював в об’єднаному батальйоні ім. Шейха Мансура. За деякий час він став одним з командирів, очоливши штурмовий розвідувальний підрозділ, який назвали «Групою Махно» за позивним Артура – «Махно». Цей підрозділ працював переважно на «нулі» або на території противника. Пізніше воїн підписав контракт з в/ч А 0515, яка підпорядковується Головному управлінню розвідки Міноборони України. Він бив ворога у найгарячіших ділянках фронту – на Запоріжжі, Херсонщині, Харківському напрямку та Донеччині.

Саме в бою за Бахмут Артур Пашкуляк загинув. Це сталось 2 квітня цього року. Його рідні і близькі переконані, що його подвиг заслуговує на те, щоб біля його імені писали Герой України.

img_3027-e1683996511677.png

«Мені нічого не потрібно. Для мене він і так Герой. Але це важливо для його дітей, для його 10-річного сина», – говорить дружина Артура Тетяна.

Його донька Анастасія додає, що батько віддав за Україну найцінніше – своє життя:

«Він мав усе і все залишив, щоб стати на захист України. Я не бачила ніколи, щоб чоловік так відповідально ставився до дітей, так ніжно кохав свою дружину. У нас була ідилія і він усе це залишив, поїхав добровольцем на війну, бо не міг інакше».

Підтримати петицію можна тут.

Связанные новости

Ирина Головатюк-Юзефпольская: «Наш роддом – это не просто место работы, а настоящий дом, где все – как одна семья»

[email protected]

В Измаиле копы разоблачили «сетку» по подкупу избирателей в 143-м округе

Михайло Поживанов: плюси і мінуси перемовин у Саудівській Аравії та аналіз інших подій минулого тижня 

Марина Жигалюк

Юлія Тимошенко: Життя та здоров’я військових мають нарешті стати беззаперечними пріоритетами держави

diphenom111

Российским военным кораблям под Одессой мешает шторм — генштаб ВСУ

В Одессе состоится большой весенний концерт

odmedia

Оставить комментарий