Сайт новостей настоящего одессита
Новости

В Одесі вшанували пам’ять жертв Голодоморів

Наприкінці листопада в Україні вшановують пам’ять жертв геноциду українського народу — голодоморів 1932-1933 років, 1921-1922 та 1946-1947 років. Ця скорботна дата відзначається щорічно в четверту суботу листопада, нагадуючи про трагедію, яка торкнулася мільйонів українських родин.

Сьогодні в Одесі відбулися заходи до Дня пам’яті жертв Голодоморів. Представники влади, духовенства, правоохоронних структур та військові зібралися біля пам’ятного знаку жертвам цієї трагедії, щоб вшанувати їхню пам’ять покладанням квітів і символічних пшеничних колосків.

В заході прийняв участь перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський. Політик зазначив важливість збереження історичної пам’яті, особливо зараз, у розпал третього року війни з російським агресором.

«Голодомор — це геноцид, який мав на меті знищити українців як націю, позбавивши нас не лише хліба, а й майбутнього. Сьогодні, коли російська агресія триває, ми повинні пам’ятати, що сила нашого народу — в єдності, вірі та незламності. Ми вистоїмо, як вистояли наші предки!», — наголосив Олег Радковський.

Связанные новости

В Одессе прошел полумарафон

diphenom111

Все украинцы получат по 900 гривен на покупку книг: Зеленский подписал закон

Одесситы-пенсионеры смогут потратить выплаты за вакцинацию на «коммуналку»

Ludmila Bulay

Олег Радковський зустрівся з головами громад Березівського району

В Одесі відзначили волонтерку Аліну Маршал та вшанували пам’ять Героя України Остапа Макарова

diphenom111

В рамках «Тижнів Добрих Справ» разом із ГО «Молодіжний центр розвитку» представники оргкомітету проекту мали честь бути на відкритті акції «Благодійна книгарня»

diphenom111

Оставить комментарий