Сайт новостей настоящего одессита
Новости

В Одесі відбудеться форум про психосоціальну підтримку та відновлення ветеранів

20 лютого 2026 року в Одесі пройде Форум «Після фронту – до життя: психосоціальна підтримка та відновлення ветеранів». Захід організовується в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та за сприяння Одеської обласної державної адміністрації.

Форум об’єднає провідних психотерапевтів і психологів, представників ветеранських просторів та реабілітаційних центрів, органів державної влади й місцевого самоврядування, а також самих ветеранів. Учасники зможуть долучитися до відкритого діалогу, обміну досвідом та пошуку ефективних рішень у сфері психосоціальної підтримки.

Партнерами заходу виступають ГО «Одеська обласна федерація ветеранської підтримки та адаптивного спорту» та ГО «За Одесу!» Юрія Дегаса.

До участі запрошують ветеранів, членів їхніх родин, фахівців із супроводу ветеранів, представників громадських організацій і всіх, хто дотичний до формування та розвитку ветеранської політики. Організатори наголошують: форум стане майданчиком для об’єднання зусиль задля підтримки шляху ветеранів від фронту – до повноцінного життя.

Локацію буде повідомлено після реєстрації в особисті повідомлення. Реєстрація за посиланням.

Связанные новости

Представители UNICEF посетили Одессу для проведения оценки альтернативного ухода за детьми

Красавицу Одессу украсил танцевальный фестиваль Topdancegroup (фоторепортаж)

143 одессита за одни сутки заболели на коронавирус, есть дети

Марина Жигалюк

Благодійники подарували дітям Тарутинської громади свято, сповнене радості й надії

Павел Вугельман идет в депутаты Одесского районного совета

Марина Жигалюк

В Одесі викрили схему привласнення квартир померлих одеситів за участю судді

diphenom111

Оставить комментарий