Сайт новостей настоящего одессита
Новости

В Одесі сотні будинків залишилися без тепла та води після російської атаки

В Одесі через знеструмлення без водопостачання залишилися близько 300 тисяч людей. Без тепла — майже 200 будинків.

Про це повідомив віцепрем’єр з відновлення Олексій Кулеба. Тривають роботи із запуску систем, де це можливо — залучаються резервні джерела живлення.

Нічний удар залишив без світла, води та тепла одразу кілька районів міста. Про це повідомив директор департаменту міського господарства Одеської міськради Леонід Гребенюк. Енергетикам вдалося в нічний час заживити ключові об’єкти критичної інфраструктури, зокрема комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси», проте повністю стабілізувати ситуацію наразі не вдалося.

«У зв’язку з гідроударами у нас зараз дві квартальні котельні не працюють — «Південна-1» та «Шкільна». Аварійні бригади проводять ремонтні роботи, щоб оперативно їх запустити. Електропостачання на котельні подається, але через аварії вони тимчасово не генерують тепло», — пояснив Гребенюк.

Связанные новости

Олег Радковський привітав податківців Одещини з професійним святом

Олег Скрипка и НАОНИ-оркестр выступят в Одессе на морвокзале

В Одессе открывают пункты обогрева

Ludmila Bulay

Одесса занимает 6 место в списке самых загрязненных городов Украины

Друга хвиля вступу до НУ «ОЮА»

Инновационные технологии, яркий перформанс и короткометражка о любви: в Одессе состоится третья ART PARTY Жанны Климовой

Оставить комментарий