Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

В Одесі обговорили питання вшанування пам’яті захисників та соціальної підтримки ветеранів

У межах засідання продовжено розгляд шести варіантів візуалізацій надгробних споруд, які розробила скульптор Таїсія Капустаринська. Також були представлені чотири зразки матеріалів для надгробків, що надалі будуть винесені на громадське обговорення за участі родин загиблих Героїв.

Крім того, учасники засідання розглянули пропозицію щодо встановлення архітектурних елементів на початку Алеї Героїв у парку ім. Тараса Шевченка. Ініціатива має на меті створити простір гідної пам’яті та вшанування оборонців України.

Окремим питанням стало обговорення умов перевезення пільгових категорій пасажирів міським транспортом. Під час зустрічі з керівниками приватних підприємств-перевізників, які обслуговують одеські міські маршрути, було наголошено на важливості поваги до ветеранів війни, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів родин загиблих військовослужбовців.

«Ми повинні не лише зберігати пам’ять про Героїв, а й забезпечувати реальну підтримку їхніх родин та усіх, хто пройшов фронт. Повага починається з щоденних речей — від належного ставлення у громадському транспорті до створення місць пам’яті, куди можна прийти і вшанувати тих, хто віддав життя за Україну. Одеська міська рада продовжує системну роботу разом із громадськими організаціями ветеранів та родинами полеглих воїнів», — зазначив заступник Одеського міського голови Павло Вугельман.

photo_2025-10-10_14-12-24.jpgphoto_2025-10-10_14-12-36.jpg

За словами учасників робочої групи, найближчим часом відбудуться публічні консультації з родинами загиблих щодо остаточного затвердження дизайну надгробків та елементів меморіального простору.

photo_2025-10-10_14-12-20.jpgphoto_2025-10-10_14-12-16.jpgphoto_2025-10-10_14-12-12.jpgphoto_2025-10-10_14-12-07.jpgphoto_2025-10-10_14-12-31.jpg

Связанные новости

МАУ возобновит воздушное сообщение между Одессой и Вильнюсом

Ludmila Bulay

Карантинные рейды оштрафовали 542 нарушителя без маски в Одесской области

Ludmila Bulay

Юлія Тимошенко виступила на Міжнародному жіночому фестивалі в Одесі

Марина Жигалюк

Четверо россиян насиловали девушку в Киевской области: установлена личность одного из них

diphenom111

Пантелес Бумбурас поздравил с Рождеством детей из сел греческой диаспоры в зоне ООС (фоторепортаж)

Ludmila Bulay

Мойте руки и носите маски: одесситов просят соблюдать карантинные ограничения

Ludmila Bulay

Оставить комментарий