Сайт новостей настоящего одессита
Новости

В Одесі до Дня міста з’явились іменні алеї різних родів військ ЗСУ

Минулої суботи, 2 вересня, з нагоди 229-ї річниці з Дня заснування Одеси, на Думській площі біля міської ради, відбулось урочисте підняття прапору. Урочистості розпочались зі слів вітання від міського голови Геннадія Труханова.

18

17

У заході також прийняли учать керівництво обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради, почесні громадяни Одеси, військові та представники дипломатичного корпусу.

20

01

10

13

02

Після підняття прапорів України та Одеси, присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання.

Також, за традицією, відбулась церемонія погашення пам’ятної поштової марки, присвяченої внесенню історичного центру Одеси до Основного списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, яку випустила філія «Укрпошти» спеціально до Дня народження міста.

09

21

15

Далі урочистості продовжились у міському парку Перемоги. Там відбулося підняття прапорів усіх родів військ Збройних Сил України. Поруч із міським прапором на площі замайоріли прапори військ ЗСУ, які захищають Україну від російських окупантів, а також прапори держав, що підтримують Україну та Одесу в цій запеклій боротьбі.

07

22

«Повномасштабне вторгнення кардинально та невідворотно змінило свідомість українців, в тому числі — розуміння слова Перемога. Саме тому декілька місяців тому в парку Перемоги з’явилися іменні алеї, названі на честь різних видів та родів військ, що сьогодні захищають незалежність і суверенітет України», — зазначив міський голова Геннадій Труханов.

23

24

14

Связанные новости

«Одескабель» принял участие в Международной выставке «Энергетика в промышленности»

Марина Жигалюк

СБУ задержала руководителей Департамента Гостаможслужбы, которые «обложили данью» региональные таможни

diphenom111

В пятницу, 13 августа, в Одессе будут ремонтировать ливневки

Ludmila Bulay

В одесском ЗАГСе танцевали танго (фото)

На проспекте Небесной Сотни начаты работы по благоустройству скейт-парка и ледового катка (фото)

Ludmila Bulay

В Одесі відзначили День Європи

Оставить комментарий