Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

В Іванівській громаді Одещини облаштували парк та стадіон

Як розповів голова громади Віктор Лобач, завершення ремонту та облаштування громадської території Северинівського старостинського округу громади відзначили гарним концертом місцевих колективів народної творчості, на якому були нагороджені подяками та цінними подарунками жителі громади.

07-3.jpg

03-4.jpg

06-3.jpg

05-3.jpg

04-4.jpg

«Другу половину травня ми присвятили роботі в Северинівському старостинському окрузі громади. За цей час повністю відновлено вуличне освітлення біля клубу, в центрі Северинівки, побудували пішохідну доріжку, встановили нові лавки, урни та відновили паркове освітлення. Також відремонтували монумент невідомому солдату, відкрили новий стадіон біля школи та висадили нові хвойні дерева», — розповів Віктор Лобач.

01-4.jpg

02-4_1.jpg

11-1.jpg

09-2_1.jpg

10-2.jpg

Окрім того, голова громади зазначив, що гарне облаштування ОТГ вдається завдяки спільній роботі багатьох жителів та підприємців. Окрему подяку за практичну допомогу Віктор Лобач висловив депутату Березівської районної ради, керівнику партосередку «Батьківщини» району Володимиру Сорохманюку, який постійно допомагає та підтримує Іванівську громаду.

Связанные новости

Мобілізація апріорі не є добровільною: нардеп про блокування рахунків, кабінет призовника та виробництво зброї

diphenom111

В Украине системы ПВО сбили 25 из 38 ракет

diphenom111

Грипп и ОРВИ в Одессе – ниже эпидпорога, корь и краснуха не регистрировались

Ludmila Bulay

В Старобазарном сквере планируют открыть детский центр

diphenom111

Украинцам нужно готовиться, что электричество будут отключать до 10 часов в день: Одесская область — одна из самых проблемных

Оккупанты нанесли ракетный удар по Одесчине: поврежден мост через Днестровский лиман

Оставить комментарий