Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Сьогодні відзначається 28-ма річниця створення Центру спеціальних операцій «А»

«У цій запеклій і важкій війні, яка розділила наше життя на «до» та «після» 24 лютого, на перший план виходять постаті справжніх Героїв і Захисників. Чоловіків і жінок, котрі щодня доводять своїм професіоналізмом, патріотизмом і силою духу, що Перемога обов’язково буде за Україною» — повідомив Голова Служби безпеки України Іван Баканов.

28 років спецпризначенці СБУ, цілодобово працювали, тренувались і вдосконалювались, затримували злочинців, здобували бойовий досвід і формували власні традиції – щоб саме сьогодні використати всі свої вміння для захисту країни.

«Ви там, де найважче – на передовій. Де не витримують сталь і бетон, але мужньо стоять українські Герої. Через специфіку спецслужби ми не завжди можемо публічно говорити про результати вашої роботи, але знаємо, що вони – надважливі для держави. І весь український народ вдячний вам за службу! Сьогодні багатьом доводиться жертвувати своїм життям заради того, аби в Україні якнайшвидше настав мир. І ми пам’ятаємо всіх загиблих співробітників Центру спецоперацій «А» та болісно переживаємо кожну втрату» — додав Іван Баканов.

Але вся країна також знає – як би не було складно, ви не відступите і виконаєте поставлене завдання.

Тож щиро бажаю вам сил і наснаги, Божого захисту і удачі. Щоб кожен із вас повернувся до своїх родин живим та неушкодженим. І нехай молитви ваших рідних будуть почуті.

Для вас немає неможливих завдань. І якими б складними вони не були, ви завжди виконуєте їх чітко і ефективно.

Ваша місія – захищати країну від ворогів і бити їх точно та влучно. Ви Герої, які в тяжких боях виборюють нашу Перемогу!

Редакція сайту «Одессит» вітає Центр спеціальних операцій «А» з 28-річчям та бажає сил, а також терпіння нашим захисникам. Разом ми переможемо!

Связанные новости

Долучайтеся до міжнародного форуму HARMLESS – Digital International Forum on Human Rights

diphenom111

Вице-мэр Одессы: «В городе увеличат количество коммунальщиков и закупят трамваи» (видео)

Ludmila Bulay

Информагентство «Одесса-медиа» стало партнером проекта «Недели Добрых Дел»

odmedia

Лікарні Ширяївської громади отримала допомогу від Благодійного фонду «Рідний Берег»

Марина Жигалюк

Одесские патрульные задержали водителя, перевозившего деревья без документов (фото)

Ludmila Bulay

До 70-річчя Юрія Кузнєцова: «Будьте щасливі за найменшої можливості»

diphenom111

Оставить комментарий