Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Слухайте музику шоро 12 серпня в Італійському дворику UNION

Музика Бразилії, Куби та Латинської Америки наповнить вас ритмом та пристрастю.  Mihail Ksida Quartet занурить вас у цю музику.

Ви впізнаєте щось рідне і невиразно знайоме у мелосі цієї музики, відчуєте те, що поєднує всі портові міста — шепіт прибою, багатоголосся ринків, жаркий ритм нічних вулиць.

Mihail Ksida Quartet

Міхаіл Ксіда — соліст Одеської філармонії, кларнетист, мультиінструменталіст.

Олексій Петухов — піаніст та композитор.

Олександр Шагов — контрабас

Дмитро Коновальчук — барабани

Чекаємо на вас: 12.08/19:00/Italian Garden

Квитки від 250 грн

Також за 1600 грн можна забронювати стіл на 4-х осіб. Бронювання столиків за номером телефону: +38 0482 39-39-39.

Квитки можна придбати за цим посиланням.

Связанные новости

Одесскую мэрию посетила израильская делегация

odmedia

В Летнем театре Горсада пройдет фестиваль «Пикейные жилеты»

«Хочеш бути кращим — обирай кращих»: факультет судового та міжнародного права Одеської юридичної академії запрошує на навчання

Марина Жигалюк

Михайло Поживанов: «Творчість ізмаїльчанки Тетяни Мітакі – це про свободу духу, силу коріння і мистецтво, яке не здається»

[email protected]

За два месяца СБУ обезвредила десяток ботоферм – в том числе и в Одессе

diphenom111

В Одеській області судитимуть двох правоохоронців і посадову особу ТЦК: їх звинувачують у допомозі чоловікам уникнути військової служби

Оставить комментарий