Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Сергій Соболєв: Резолюція ПАРЄ про фонд відновлення України – дієвий шлях до конфіскації активів росії по всьому світу

В партії «Батьківщина» вітають Резолюцію Парламентської асамблеї Ради Європи про підтримку відбудови України. Це безпрецедентне рішення, якого до цього часу не ухвалювала жодна європейська організація. А одностайне голосування за неї свідчить про підтримку України цивілізованим світом у широкомасштабній війні, розпочатій росією.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина», постійний член делегації Верховної Ради в ПАРЄ Сергій Соболєв, який бере участь у засіданні асамблеї, яке проходить в Страсбурзі.

«У вівторок, 16 квітня, ПАРЄ ухвалила безпрецедентне рішення, якого не ухвалила жодна європейська організація, включаючи ЄС: про відновлення України та створення спеціального міжнародного фонду, в який мають бути залучені кошти від конфіскованих російських активів. Це дозволяє фактично не лише в Європейському парламенті, а й  в кожній з 46 країн Ради Європи використовувати не лише відсотки від заморожених вкладів та майна рф, а й витрачати саме «тіло» тих ресурсів, які були конфісковані. Це дає можливість вирішити коло важливих для України питань і відкриває шлях до конфіскації активів росії», – наголосив Сергій Соболєв.

Політик додав, що  в рішенні ПАРЄ йдеться саме «про конфіскацію усього майна, банківських активів як юридичних, так і фізичних осіб російської федерації».

«Чому це Україна, чому це платники податків країн Європи, США та інших держав мають розплачуватися за ті біди, які несе країна-агресор?» – зазначив Сергій Соболєв і уточнив, що йдеться  про майно та банківські вклади російських юридичних та фізичних осіб на суму понад 350 мільярдів доларів.

Окрім цього, заступник Голови партії «Батьківщина» нагадав, що в резолюції ПАРЄ зазначається про продовження роботи щодо створення міжнародного реєстру збитків, які понесла Україна та тисячі громадян через війну росії, та підтверджена чітка позиція України щодо створення міжнародного трибуналу з розслідування злочинів росії проти України.

«У резолюції підтверджена чітка позиція України щодо створення міжнародного трибуналу, який буде мати повноваження розслідування злочинів приспішників путінського режиму, а не лише Путіна, за яким ховаються й інші так звані «добрі росіяни», – підсумував Сергій Соболєв.

Связанные новости

Кто «крышует» наливайки: Telegram-канал собирает информацию об одесских точках

Игра Кремля обречена на проигрыш, но Путин пойдет до конца

Окупанти обіцяють населенню фейкових «Л/ДНР» порятунок від «нацистів», натомість використовують їх виключно як гарматне м’ясо

Спасатели ликвидировали условный пожар в одесской школе

Марина Жигалюк

На День Святого Николая в Одессе пройдет праздничный парад троллейбусов (видеокомментарий)

Ludmila Bulay

На одном из пляжей Одессы нашли мину и ликвидировали её

Оставить комментарий