Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Росіяни планують випустити пропагандистські відеосюжети з метою закріпити з-поміж світової спільноти думку, що ЗАЕС буцімто історично належить росії — ЦПД

Ця маніпуляція є складовою широкої кампанії рф з метою дискредитації України. Також метою кампанії є виправдання рф своїх військових злочинів та спроба покращення своєї міжнародної позиції, зокрема у США та МАГАТЕ.

Запорізька АЕС побудована на території України, завжди належала і належить Україні, знаходиться у її визнаних міжнародним правом та міжнародною спільнотою кордонах.

росія ж є окупантом, і виробництво подібних «документалок», які насправді є інформаційною зброєю, давно поставлено у рф на потік, тож закликаємо критично і відповідально ставитися до споживання інформації.

Связанные новости

Юлия Тимошенко в это трудное время для Украины способна возглавить страну — Вячеслав Ильченко чтобы защитить права и благосостояние граждан —

odmedia

Вниманию плательщиков: о зачислении налоговых платежей и единого взноса в период завершения бюджетного года

diphenom111

В Одессе полиция и СБУ задержали киевлянина за продажу гуманитарной помощи

diphenom111

Прощание с Валерием Хаитом состоится 4 февраля в Одесском театре музкомедии

Зерновая инициатива: россия прекратила регистрацию входящего флота

diphenom111

Кібератаки та вся дезінформаційна машина москви набирають нових обертів, але шансів у ворога немає, — Командувач Об’єднаних сил ЗСУ

Марина Жигалюк

Оставить комментарий