Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Росіяни атакували енергетичні об’єкти Одещини: люди не постраждали

Ворог знову атакував енергетичну інфраструктуру Одещини, повідомляє пресслужба Одеської ОВА.

У ніч на 7 листопада регіон зазнав чергового удару ворожих безпілотників. Сили ППО знищили більшість повітряних цілей, водночас зафіксовано влучання по об’єктах енергетики.

Унаслідок атаки пошкоджень зазнали також складські приміщення та адмінбудівля. Усі займання оперативно ліквідовані рятувальниками.

photo_2025-11-07_08-20-38.jpg

На щастя, обійшлося без постраждалих.

Связанные новости

Два автомобілі для українських захисників від «Батьківщини»

diphenom111

Юлія Тимошенко та «Батьківщина» вимагають негайної відставки Сольського з посади міністра аграполітики

diphenom111

Турецька Республіка відзначає 101-у річницю заснування

diphenom111

На Донбассе во время обстрелов погиб выпускник Одесской военной академии

Ludmila Bulay

В 2024 году в Одесской области зарегистрировали 3070 электромобилей

В Одесской области хотят потратить 144 миллиона гривен на ямочный ремонт дорог

Оставить комментарий