Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Росія масово порушує закони та звичаї війни в Україні — СБУ

СБУ фіксує так багато подібних випадків, що воєнне вторгнення РФ можна характеризувати як каральну операцію зі знищення мирних українців.

Для прикладу – перехоплені у Тростянці (Сумська область) розмови між двома офіцерами окупаційної армії з позивними «Венец» і «Ратник».

За оперативною інформацією СБУ, «Венец» – командир 4-тої танкової дивізії полковник Журавльов Євген Миколайович. «Ратник» – його підлеглий, командир одного з підрозділів.

Ось як просто рашистський м’ясник віддає наказ, щоб знищити українське село: «Отработать надо по Скряговке, сравнять с землей от восточной до западной стороны».

А от «Ратник», скаржачись на те, що воїни ЗСУ поливали їх вогнем, повідомляє: «…сейчас лупанул туда, откуда бить могут. Там жилые кварталы. Они сейчас опять обидятся и будут работать».

На що командир відповідає прямою вказівкою про знищення ще двох українських сіл…

Ми зробимо все можливе, щоб вони відповіли за скоєні злочини!

Розмову можна прослухати тут.

Связанные новости

Украинцы привезли 17 медалей с чемпионата Европы по грэпплингу

odmedia

В Приднестровье через пограничный ров: в Одессе полицейские разоблачили очередную схему незаконной переправки мужчин из страны

В ходе утренней ракетной атаки по Одессе пострадала 43-летняя женщина

Россияне хотели взять Одесскую область «в кольцо», а затем высадить десант — командующий ВМС ВСУ

diphenom111

В Одессе хотят составить список ресторанов, дружественных к иностранцам

Киевстар делает YouTube, Instagram и другие приложения безлимитными для всех абонентов

Оставить комментарий