Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

“Road to the sun”: в Чорноморську пройде виставка сучасного мистецтва від молодої мисткині та перформера Дар’ї Наквакіної

photo_5260703719597658980_y.jpgphoto_5260703719597658982_y.jpg

«Одного разу я прокинулась рано вранці і усвідомила, що надто довго спала. Стіни навколо мене ніби здавлювали мій простір, було занадто мало повітря для вільного дихання… Я відкрила вікна, через які вітер висмоктав мої фіранки… І я відчула, як крізь ніч потрохи проступає градієнт світла, наближаючи новий день. Мені закортіло зустріти його. Я поспіхом накинула на плечі ковдру і вибігла у кришталеву тишу повної усамітненності… Я вийшла на проїжджу дорогу і пішла по центру, по білій лінії в напрямку Моря.

По моїх слідах за мною йшов страх невідомості, переді мною — жага змін, і вона була сильнішою! Я відчувала силу, яка намагнічувала мене, прискорюючи мої рухи. Пам’ятаю, як вийшла на берег і сильний порив розтріпав  моє довге волосся… І в тій легкості я втратила здатність мислити, тільки відчувати Світанок Нового. Тоді в мене виникло бажання поглибити ці відчуття, досліджувати море, його настрій, колір, температуру через своє тіло… Це було так захоплююче, що воно просто не могло залишитися в мені… Треба було знайти інший простір, в який я могла б інтегрувати свої спостереження. І таким простором став для мене живопис, де я висловила те, що словами описати було неможливо.

Одна й та сама дорога щоразу вела мене до одного й того ж місця, де я могла зустріти іншу себе в неповторному світлі нового дня. Саме там я повністю  оголила свою душу, пірнула з головою в бурхливу воду… і виринула. Зцілена — цілим, сповнена — єдиним! І навіть якщо колись ця дорога зникне, я все одно достеменно знатиму свій шлях. І як би я не блукала, він завжди приведе мене до Моря!», — ділиться своїми враженнями Дарія Наквакіна.

7.png

Связанные новости

Одесским водителям на заметку: с 1 октября включайте ближний свет фар за городом

Ludmila Bulay

В мэрии показали, как каждое утро очищаются улицы Одессы (видео)

Наталья Мишина во второй раз попыталась присвоить земельные участки жителей села?

За вывоз твердых бытотходов жители Одессы будут платить больше

Ludmila Bulay

Рейтинг «Народное признание» – «Одессит года» – 2023 стартует!

diphenom111

Новые данные Speedtest от Ookla: Киевстар второй год подряд лидер по скорости интернета

Оставить комментарий