Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Про останні події довкола України та всередині країни – разом з Михайлом Поживановим

Традиційно на своєму ютуб-каналі відомий політик і громадський діяч Михайло Поживанов розмірковує про актуальні події в Україні та світі і запрошує до обговорення своїх глядачів. Цього разу йдеться про таке:

Чому нардепи так бояться відкриття електронного декларування? Президент відреагував на запити українського громадянського суспільства та вимоги міжнародних партнерів, і це є ознакою демократії. Далі крок за ВРУ, а виборці будуть уважно стежити за діями народних обранців.

Чому ініціатива спрямувати військове ПДФО до державного бюджету – це  погана ідея? Приклад розумного витрачання цих податків від Окнянської громади Одеської області. Кошти для ЗСУ варто віднаходити в неважливих у воєнний час державних програмах та закупівлях, водночас контролюючи витрачання всіх державних та місцевих грошей.

Роль Туреччини в російсько-українській війні. Чого насамперед прагне досягти Ердоган? Як діяти Україні в міжнародних відносинах, коли в економічній та санкційній політиці деякі країни переймаються винятково власними інтересами і не зважають на те, що загроза агресії з боку росії є актуальною і для них?

Чи зможе Україна скористатися конфіскованими за кордоном грошима росії на відновлення нашої інфраструктури та економіки? Що може стати на заваді цьому і як варто діяти щодо цього керівництву нашої країні?

Чому є приклади порушення санкцій країнами, навіть тими, що підтримують Україну? Хто дозволяє собі ці порушення і хто має здійснювати контроль, щоб запобігати цьому?

Наостанок Михайло Поживанов зауважує, що роль громадянського суспільства в країні неуклінно зростає і все більше впливає на рішення та дії українських високопосадовців. І звертається до глядачів із закликом включатися у цей процес і разом з ним аналізувати актуальну ситуацію.

Докладно про сказане вище дивіться на відео.

Связанные новости

Статистика COVID-19 в Одесской области на 9 июля

Ludmila Bulay

В Одессе детские сады начнут работать с 1 июня

Марина Жигалюк

Юлія Тимошенко зустрілася з генсеками світових профспілок

diphenom111

В Одессе планируют закупить 30 трамваев для маршрута «Север-Юг»

Марина Жигалюк

Одессит отправлял наркотики в Америку в книгах

Ludmila Bulay

Новый Odissey начал процесс обкатки (фоторепортаж)

Ludmila Bulay

Оставить комментарий