Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Працівниця Південноукраїнського Медіа Холдингу зустрілась з президентом Ісландії

Фахівець з інформаційного супроводу ключових партнерів Південноукраїнського Медіа Холдингу Людмила Удовиченко особисто зустрілася з президентом Ісландії Гвюдни Торласіюсу та мером міста Рейкʼявик Дагуром Бергюрусон Эггертссоном. Наша колега подарувала президентові українсько-ісландський стяг, що символізує взаємодопомогу та єднання двох народів.

— Це прекрасно, що Ісландія дізнається про Україну завдяки нам, українцям, освіченим патріотам. Ми знаходимо можливості показати нашу унікальність, популяризувати культуру та мистецтво України в інших державах. Саме тому я приїхала до Ісландії і вдячна усім за нагоду особисто зустрітися та поспілкуватися з президентом цієї чудової країни, — розповіла Людмила Удовиченко.

Зустріч відбулась в День відкритих дверей у резиденції Президента Ісландії Гвюдні Торласіюс Йоуханессона, де Людмила привітала голову держави з Днем проголошення Республіки Ісландія, що відзначається 17 червня.

— У розмові з президентом я подякувала йому за підтримку нашої держави в цій жорстокій, кровопролитній війні, що розв’язали росіяни. Також щиро подякувала за те, що з перших днів повномасштабної війни Ісландія солідарна з Україною і багато в чому надає допомогу, — додала Людмила.

Связанные новости

Из порта «Южный» вышло первое судно после начала войны

diphenom111

В Одесской области запустили переправу Орловка-Исакча

Марина Жигалюк

Детей из многодетных семей с сегодняшнего дня начнут принимать в одесские садики

Марина Жигалюк

Почти 11 000 маленьких одесситов сядут за парты в новом учебном году

Ludmila Bulay

Одесская YB-ART GALERY стала «Брендом года» (видео)

Ludmila Bulay

Жизнь многих украинцев после войны сильно изменится: что выйдет на первый план

Оставить комментарий