Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Прапор з передової – на саміті у Страсбурзі

Під час Страсбурзького саміту Солідарності з Україною, що відбувся 6 травня цього року, представники місцевої влади України обмінялись думками з представниками міжнародних організацій, українськими та зарубіжними активістами. На запрошення Європейської асоціації місцевої демократії (ALDA) Одеський регіон представила Інна Волкова, голова Координаційного штабу при Одеській районній раді з питань отримання та розподілення гуманітарної допомоги «Save lives».

Головний зміст зустрічі визначався так: Війна Росії проти України є найбільшою в Європі з часів Другої світової війни. Українці віддають найцінніше – своє життя, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність, гідність та свободу. Це суворе, жорстоке випробування для всього українського народу. Масштаби трагедії неможливо осягнути. Немає прощення ані представникам Російської Федерації, які віддавали злочинні накази, ані тим, хто їх виконував, ані тим, хто мовчав. Україна також виступає щитом для європейських країн. І ці країни мають стати надійними партнерами нашої країни у цьому глобальному протистоянні.

Під час свого виступу Інна Волкова поділилася особистою історією:
– Щойно ми з колегами 23 квітня, у переддень Великодня, повернулися до Одеси з гуманітарною допомогою, як розпочався ракетний обстріл. У результаті ракетного удару – 8 загиблих та 20 поранених людей. Серед загиблих ціле покоління однієї родини – бабуся, мати та 3-місячна дитина. Як тепер жити батькові цієї дитини? Відповіді на це питання немає. Як немає багатьох інших відповідей на запитання тих родичів, які ховали своїх близьких у дворах житлових будинків у Бучі, Ірпені, Маріуполі, Харкові та багатьох інших українських містах.

На завершення виступу Інна Волкова разом з Генеральним секретарем ALDA Антонеллою Валморбідою розгорнули український прапор.

– Це прапор з передової, – підкреслила одеситка. – Це символ героїзму українського народу. З іншого боку – це символ жорстокості та нелюдяності Російської Федерації. Україна витримає та переможе. Питання – якою ціною. Сьогодні Україна як ніколи потребує міжнародної підтримки. Вкрай важливо, щоб уся міжнародна спільнота була пліч-о-пліч з Україною та демонструвала реальну солідарність.

На запитання журналіста про перебіг заходу Інна Волкова поділилась особистими емоціями: «Під час підняття прапора я на фізичному рівні відчувала, що загиблі воїни, які боронять нашу землю, стояли за цим прапором. За нами правда, а отже – і Перемога!».

Связанные новости

Коммунальные службы приступили к мытью одесских улиц (видео)

Ludmila Bulay

«Инфоксводоканал» в 2019 году проложил более 11 тысяч метров новых сетей

Кожна війна закінчується миром, але цей мир має бути на справедливих для нас умовах – Андрій Єрмак

В Одессе изменилось движение транспорта в районе рынка «Успех» (схема)

Ludmila Bulay

«Батьківщина» требует от власти опираться на мнение людей

Житель Молдовы незаконно пресек границу, чтобы попасть в Одессу (фото)

Ludmila Bulay

Оставить комментарий