Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Поїзд на смерть збив чоловіка на залізничному перегоні Кодима – Попелюхи на Одещині

Поліцейські встановлюють обставини загибелі 51-річного чоловіка, який потрапив під колеса потяга на Одещині. Про це повідомили в пресслужбі ГУНП.

Трагічна подія сталася 10 січня на залізничному перегоні Кодима – Попелюхи. Повідомлення про інцидент надійшло до поліції від чергового станції.

За словами машиніста потяга, він помітив чоловіка, який сидів безпосередньо на рейках. На звукові сигнали той жодним чином не реагував. Попри застосування екстреного гальмування, потяг не встиг зупинитися, і стався наїзд.

На жаль, від отриманих травм 51-річний мешканець міста помер на місці ще до приїзду медиків.

photo_2026-01-11_09-41-17.jpg

Наразі слідчо-оперативна група встановлює всі деталі події.

Связанные новости

Новый ракетный удар по Одесской области: оккупанты попали в военный объект и мост через Днестровский лиман

diphenom111

Результаты Киевстар в 2019 году: рекордные инвестиции, рост потребления услуг, высокое качество связи

Марина Жигалюк

Одессит стал чемпионом мира по рыболовному спорту

diphenom111

Біля житомирського суду зібралися військові, які хочуть справедливості в обранні запобіжного заходу рекетирам

Марина Жигалюк

Игорь Варбанец награжден дипломом «За личное содействие безопасной жизни одесситов» (видео0

Ludmila Bulay

Отключение газа в Одессе на вторник, 18 января (адреса)

Ludmila Bulay

Оставить комментарий