Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Потрібен час: Енергетики не припиняють реанімувати українську енергосистему

Після російських атак відбулося скорочення виробництва електроенергії та збільшення дефіциту в мережі. До 11 жовтня 2022 року Україна експортувала електроенергію за кордон, а з січня 2023 року, коли є технічна можливість — імпортує електроенергію з європейських країн, що додатково допомагає балансувати енергосистему України.

Остання атака 14 січня завдала сутєвих пошкоджень декільком енергоблокам теплових станцій. Виробництво електроенергії на працюючих електростанціях не може повністю покрити споживання. В деяких областях періодично запроваджують естренні відключення електроенергії. У більшості регіонів діють стабілізаційні графіки.

“Укренерго”, виробники електроенергії, та обленерго постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених атаками ворога. Вдалося відновити одну з ліній 330 кВ на сході країни. Але варто розуміти, що відключення будуть, навіть, якщо нових обстрілів не буде. Відновити ті пошкодження, які є у короткий проміжок часу неможливо, роботи можуть тривати місяці.

Связанные новости

В Одессе обсудили проблемы передвижения велосипедистов по Трассе здоровья (фото)

Ludmila Bulay

В Одесской области на карантин закрыли детский садик

Ludmila Bulay

Труд и вера в свою цель — цена входа на территорию успеха — Алла Стоянова

Спортшкола им. Б. Литвака начинает год с новым логотипом (фото)

Ludmila Bulay

Известно, как в Одесском регионе пройдут праздники 1 сентября

Прокуратура Одесской области: подозреваемый в разбое и убийстве предстанет перед судом

Ludmila Bulay

Оставить комментарий