Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Підписано Меморандум про співпрацю між БФ «Журналісти за демократію» та Одеським районним управлінням ГУ ДСНС України в Одеській області

Саме тому співробітники Південноукраїнського Медіа Холдингу, які свого часу заснували благодійний фонд «Журналісти за демократію», підписали меморандум про співпрацю з Одеським районним управлінням ГУ ДСНС України в Одеській області.

У рамках меморандуму журналісти зможуть покращити комунікацію з рятувальниками, доносити до населення важливу інформацію та оперативно поширювати критично необхідні матеріали. Зокрема, мова йде про інформацію з приводу питань пожежної та техногенної безпеки, а також цивільного захисту.

Власне, головною метою співпраці є вдосконалення системи навчання населення заходам пожежної безпеки, пропаганди пожежно-технічних знань та реалізації інших завдань, спрямованих на попередження виникнення пожеж та обізнаності населення щодо дій під час надзвичайних ситуацій, з питань мінної безпеки, питань щодо охорони життя людей на водних обʼєктах. Поряд з цим – популяризація роботи добровільного руху пожежних та відкриття «Класів безпеки».

img_8423.jpgimg_8418.jpgМеморандум про співпрацю підписали начальник Одеського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області Микола Федькалов і  представниця БФ «Журналісти за демократію», директорка ІА «Одеса-медіа» Марина Жигалюк

Связанные новости

В Одессе назовут сотню самых талантливых детей региона

odmedia

Впервые за 30 лет региональный противоопухолевый центр получил новейшее оборудование для борьбы с раком

В Одессе временно закрыли на ремонт один из 16 бюветных комплексов

Ludmila Bulay

Евгений Хоржевский: «Мы поддерживаем идеи и инициативы молодёжи – всегда готовы оказать организационное или ресурсное содействие»

Артисты дуэта Tverdovskiy & Chernova рассказали, почему решили покорить украинский шоу-бизнес

odmedia

Одесские предприниматели присвоили почти 4 млн грн во время восстановления инфраструктуры

diphenom111

Оставить комментарий