Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Офіцера відділення Центрального управління ВСП викрито на одержанні хабара за працевлаштування військовозобов’язаного у регіональне відділення

За даними слідства, підозрюваний за 5 тис доларів США пообіцяв влаштувати громадянина до регіонального відділення ВСП.

Підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 605 600 грн.

30_2.jpg

Досудове розслідування здійснюється слідчими ГСУ ДБР за оперативного супроводу ДВБ Нацполіції України та у співпраці і взаємодії з Управлінням внутрішньої безпеки Міністерства оборони України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Связанные новости

Михайло Поживанов – про останні політичні події і перспективи України 

Марина Жигалюк

В каких районах Одессы дышится хорошо

Ludmila Bulay

На округе нардепа Антона Киссе проходят обыски

odmedia

Присягал на верность «ДНР» – на Буковине за госизмену будут судить жителя Одесской области

В Одесской области СБУ ликвидировала две «схемы для уклонистов» за границу

diphenom111

Театр, зоопарк і цирк: партія «Батьківщина» дарує дітям Одещини яскраве літо

diphenom111

Оставить комментарий