Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Одеський державний університет внутрішніх справ відзначив 102 роки

В Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулись урочистості з нагоди 102-ї річниці від дня заснування. Ректор університету, полковник поліції Дмитро Швець, та увесь викладацький колектив приймали сьогодні вітання та нагороди від представників влади та почесних гостей.

12

02

Від імені Міністерства внутрішніх справ України, з вітальним словом виступив заступник начальника управління організації наукової діяльності та інновацій Департаменту освіти, науки та спорту МВС України майор поліції Максим Романов.

Начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області, полковник поліції Іван Жук, окрім вітальних слів та грамот, нагородив медаллю «Знак пошани» ректора університету Дмитра Швеця.

04

05

10

Від імені Одеської обласної ради колектив університету привітав перший заступник голови Олег Радковський, зазначивши, що Одеський державний університет внутрішніх справ є одним із найстаріших вишів нашої країни з правоохоронним профілем.

51

07

08

«За роки своєї роботи, університет виховав не одне покоління справжніх професіоналів, які віддано та відповідально служили наші країні, захищаючи закон та правопорядок. Бажаю колективу нових досягнень в розвитку правоохоронної науки, а курсантам — плідного навчання та чесного служіння Україні!», — зазначив у вітальному слові Олег Радковський.

09

11

13

Варто додати, що з перших днів повномасштабної агресії ворога, багато викладачів, курсантів та випускників університету пішли на фронт захищати нашу державу.

Связанные новости

Киберполиция определяет, кто может «минировать» в Одессе садики и школы

Ludmila Bulay

На Одещині викрито незаконну діяльність підприємства: зберігання пального без отримання ліцензії

В Одессе свое мастерство представляют звезды скрипичного искусства (фоторепортаж)

Ludmila Bulay

Осенью по Балковской начнут ходить электробусы (видео)

Тимошенко обратилась к президенту и премьер-министру по поводу наводнений в Западной Украине

Марина Жигалюк

Как будут работать одесские церкви на Пасху

diphenom111

Оставить комментарий