Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Одеський БФ «Добрий самарянин» відсвяткував своє 31-річчя

Один з найпотужніших благодійних фондів Одеси «Добрий самарянин» відсвяткував своє 31-річчя. Свято відбулося у колі працівників, друзів, партнерів фонду та тих, хто безпосередньо причетний до добрих справ «самарян».

Президент фонду Денис Сердіченко привітав усіх присутніх та зазначив, що такі заходи якнайкраще демонструють кількість друзів фонду.

photo 2023 08 21 09 08 38

— Ми любимо людей, це місто і хочемо, аби воно розквітало з кожним днем. Ми віруючі люди і ми молимося про те, щоб Одеса була благословенною у всіх сферах. Та ми не тільки молимося, але й діємо, бо однієї молитви для цього недостатньо. Цю мотивацію, яку нам дає Бог, ми проявляємо у своїх добрих справах. Для нас надважливо і цінно бути на своєму місці та робити рідне місто кращим. Ми готові робити ще більше! — додав Денис Петрович.

Директор департаменту внутрішньої політики одеської міської ради Олександр Жильцов з нагоди свята нагородив президента фонду Дениса Сердіченко відзнакою міського голови, назвавши «Добрий самарянин» перлиною Одеси.

photo 2023 08 21 09 08 42 2

— Цей рік був для всіх непростим. Але з такими людьми, які присутні тут сьогодні, ми подолаємо все. Ні для кого не секрет, що Одеса — це перлина, а «Добрий самарянин» — це перлина міста, — додав Олександр Жильцов.

Директор департаменту праці та соціальної політики Одеської міськради Олена Китайська долучилася до привітань.

photo 2023 08 21 09 08 42

— Фонд «Добрий самарянин» — це та потужна сила, яка в змозі відновити Україну, надати допомогу тим, хто її потребує і зробити усе, аби ми жили у вільній країні. Я бажаю кожному з нас сил, Божого благословення та терпіння у важкій боротьбі з ворогом. Керівництву фонду щиро дякую за те, що наші соціальні працівники поруч з вами роблять добрі справи від першого дня війни. І ми будемо з вами завжди, це я обіцяю! — підкреслила Олена Китайська.

Вітали благодійників і інші почесні гості, серед яких заступник голови Одеської районної державної адміністрації Аркадій Мкртичан, представник Маяківської сільської ради Одеського району Віктор Дяченко. А адміністратор фонду Наталія Терехова провела панельну дискусію з гостями на тему благодійності.

photo 2023 08 21 09 08 42photo 2023 08 21 09 08 42photo 2023 08 21 09 08 42photo 2023 08 21 09 08 42

Фото: Юлія Нагорна

Связанные новости

ДТЭК опубликовала ориентировочный график отключения электричеств в Одессе

diphenom111

На главной улице Одессы прошла финальная подготовка к большой Пасхальной Реконструкции

Впервые в истории: в Белгород-Днестровской ЦРБ провели операцию по замене тазобедренного сустава 87-летней женщине

Ludmila Bulay

В Одессе обсудили механизм взаимодействия между громадами в сфере образования (фоторепортаж)

Ludmila Bulay

В Одесской области вчетверо сократилось количество научных сотрудников

Ludmila Bulay

У Одеського району є власна марка!

Марина Жигалюк

Оставить комментарий